7m

7m

hyundai

Hemşire Ömür Erez silahlı saldırıyla öldürüldü

İstanbul'da aile sağlık merkezinde görevli hemşire Ömür Erez'e silahlı saldırı düzenlendi. Olay sonrası saldırgan kaçarken ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan hemşire Ömür Erez'in hayatını kaybettiği belirtildi. İl dışından geldiği belirtilen saldırganın daha önce hemşire Ömür Erez'i rahatsız ettiği tespit edildi. 

Yaşam 20.01.2022, 15:37 20.01.2022, 16:37
Hemşire Ömür Erez silahlı saldırıyla öldürüldü

 İstanbul Kartal'da silahlı saldırı meydana geldi. Silahlı saldırı sonucu bir aile sağlık merkezine görevli hemşire Ömür Erez ağır yaralandı. Olay sonrası saldırgan kaçarken ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan hemşire Ömür Erez'in hayatını kaybettiği belirtildi. İl dışından geldiği belirtilen saldırganın daha önce hemşire Ömür Erez'i rahatsız ettiği tespit edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

BAŞINA ATEŞ ETTİ
Olay saat 14.00 sıralarında Kartal 10 Numaralı Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi. Silahı ile içeriye giren Rahmi U. (39), Ömür Erez ile tartıştıktan başına ateş etti. Ömür Erez ağır yaralanırken 20 suç kaydı bulunduğu belirtilen Rahmi U. kaçarak uzaklaştı. Hemşireye ilk müdahale sağlık merkezinde yapıldı.

HEMŞİRE ÖMÜR EREZ HAYATINI KAYBETTİ
Hemşire Ömür Erez daha sonra ambulansla Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yerine gelen polis, emniyet şeridi çekerek inceleme yaptı. İl dışından geldiği belirtilen saldırganın daha önce hemşireyi rahatsız ettiği tespit edildi.

YAKALANDI

Kartal'da aile sağlığı merkezine gelen Rahmi Uygun, hemşire Ömür Erez'i başından silahla vurarak öldürdü. Saldırganın daha önce hemşireyi rahatsız ettiği tespit edildi. Polis kaçan saldırganı Bağcılar'da yakaladı.

Hemşire Ömür Erez silahlı saldırıyla öldürüldü

Hemşire Ömür Erez silahlı saldırıyla öldürüldü


Yorumlar (2)
BOZKURT 4 ay önce
Devlet kendi memurunu ya da çalışanını artık koruyamıyor..Troller hemen laf yetiştirecek ..herkesin başına polis mi dikelim..diyecekler..Yasalar ve yasa uygulayıcıları öyle bir sistem kurar ki kimse aklından bile geçirmeyecek hale gelir..
KERAMETTİN 4 ay önce
Onlar kendi sorunlarını bir kenara koyarak bir an önce hastaya, yaralıya müdahale etmek için olağanüstü çaba sarf ederken, yaşam ile ölüm arasında yaşama uzanan ellere saldırmak NEDEN, NİYE…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@