Hem fuhuş yapıyor hem de yaptırıyor!

Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi'nde 'fuhşa aracılık etmek' suçundan yakalanan 21 yaşındaki genç kadının, eşinden ayrıldıktan sonra hem fuhuş yaptığı hem de kadınlara fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı.ÖNCE KENDİSİ BAŞLADI SONRA...Seda A. (21)

Hem fuhuş yapıyor hem de yaptırıyor!
banner432

Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi'nde 'fuhşa aracılık etmek' suçundan yakalanan 21 yaşındaki genç kadının, eşinden ayrıldıktan sonra hem fuhuş yaptığı hem de kadınlara fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı.

ÖNCE KENDİSİ BAŞLADI SONRA...

Seda A. (21) yaklaşık 4 yıl önce evlendiği eşinden 4 ay önce anlaşamadığı için ayrıldı. Eşinden ayrıldığı için geçim sıkıntısı yaşayan genç kadın, fuhuş yapmaya ve kendisi gibi eşinden ayrılmış çocuğu olan iki kadına da fuhuş yaptırmaya başladı.

POLİS, OTELDE BULUŞTU

Seda A.'nın bu durumunu Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri öğrendi. Polis bunun üzerine savcılıktan alınan izinle müşteri kılığına girerek Seda A.'dan iki kadın ile birlikte olmak istediklerini söyledi.

Polis, görüşmeden sonra Seda A. ile bir otelde buluştu. Seda A. iki kadın için polisten 600 lire aldı. Polis seri numarası önceden tespit edilen paraları verdikten sonra kadınlara polis kimliğini göstererek, "Ahlak polisi, sizi gözaltına alıyoruz" dedi.

SERBEST KALDILAR

Fuhuş yapan Sevim B. (25) ile Şemsi Nur T. (30) ifadelerinde eşlerinden ayrıldıklarını, çocuklarının olduğunu ve geçim sıkıntısı çektikleri için Seda A.'nın teklifini kabul ettiklerini söyledikleri öğrenildi.

Fuhuş yapan kadınlar ifadeleri alındıktan sonra serbest kaldı. Seda A. ise ifadesinde eşinden 4 ay önce ayrılınca geçinmek için fuhuş yapmaya ve yaptırmaya başladığını söylediği öğrenildi. Seda A. ifadesinin ardından "Fuhşa aracılık yapmaktan" adliyeye sevk edildi. Seda A. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol yöntemiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner204

banner443

banner393