Hakkari Gençlik Merkezi Bitlis’i 3-1 Yendi

Hakkâri Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, Bitlis Şehit Aileleri Derneği Spor Kulübü'nü 3-1 yendi. Türkiye Voleybol Federasyonu 3. Lig 6. Grup'ta mücadele eden Hakkâri Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, 2015-2016 sezonunda Hakkari'nin iklim şart

Yaşam 30.11.2015, 09:08
Hakkari Gençlik Merkezi Bitlis’i 3-1 Yendi

Hakkâri Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, Bitlis Şehit Aileleri Derneği Spor Kulübü'nü 3-1 yendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu 3. Lig 6. Grup'ta mücadele eden Hakkâri Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, 2015-2016 sezonunda Hakkari'nin iklim şartları ve yapımı devam eden tesislerden dolayı sezonun birinci devre maçlarını evinde oynamaya devam ediyor. Geçen hafta Muş ilinin iki takımını misafir eden Hakkâri Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet alırken, evindeki 5. maçında Bitlis'i 3-1 yenerek bugüne kadar oynanan 5 maçın 4'ünü alarak puanını 13'e yükseltti. Hakkari Gençlik ve Spor Kulübü yetkilileri, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı'na sunulan "Gençler Ligde Yarınlara Umut İçin Ter Döküyor" projesi ile aldığı desteklerle 2015-2016 sezonunda deplasmanlı liglerde mücadele eden voleybol ve basketbol takımlarının öncelikli hedefi grup müsabakaları sonrası play off oynayarak bir üst ligde mücadele etmek olduğunu belirtiler.

Hakkâri Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı'nın ligin 6. maçını 6 Aralık'ta Siirt'te oynayacağı belirtildi.

Hakkari Gençlik Merkezi Bitlis’i 3-1 Yendi

Hakkari Gençlik Merkezi Bitlis’i 3-1 Yendi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@