7m


7m

hyundai

Film gibi olay! Çarpık ilişki ağında kan aktı

İstanbul'da kebapçıda çalışan Ahmet D. aldatıldığı gerekçesiyle kendisinden ayrılmak isteyen karısı Hülya D.'yi silahla ayağından vurdu. Kendi affettirmek içinse akılalmaz bir yola başvurdu. Kanlar içerisindeki Demir'i ve sevgilisi Tülay O.'yu ormana götüren Ahmet D., karısına sevgisini kanıtlamak için Tülay O.'ya ateş etti.

Yaşam 25.03.2022, 09:05
Film gibi olay! Çarpık ilişki ağında kan aktı

İstanbul Gaziosmanpaşa, beyaz perdeyi aratmayacak bir barışma operasyonuna sahne oldu. Bir çocuk annesi 30 yaşındaki Hülya D. 3 çocuk babası Ahmet D. ile 3 yıl önce İstanbul'da nişanlandı. Önceki yıl bir kız çocukları oldu. Çift 3 ay önce evlend. Ancak çiftin birliktelikleri, aldatma meselesiyle son buldu. İddiaya göre Hülya D., eşinin arabasında tanımadığı bir dairenin su faturasını buldu. Faturadaki adresi takip eden Hülya D., evde karşılaştığı kadının anlattıklarıyla aldatıldığını öğrendi.

3 YIL SONRA NİKAH KIYDI

Aldatılmasının ardından ailesinin isteğiyle İstanbul'dan Erzurum'a taşınan 2 çocuk annesi, eski nişanlısının "son şans" isteğiyle İstanbul'a döndü, çift 3 yılın ardından dünyaevine girdi. Mutlulukları uzun sürmeyen Ahmet ve Hülya yeni bir aldatma meselesi yüzünden ayrılma noktasına geldi, Demir yüzük atıp ablasının evine yerleşti.

EŞİNİ VE SEVGİLİSİNİ ORMANA GÖTÜRDÜ

Terkedilmek istemeyen koca, sokak ortasında yakaladığı eşini silahla barışmaya zorladı, kabul etmeyince ayağına ateş edip aracına bindirdi. Edinilen bilgiye göre kebapçı koca bu dakikadan sonra skandal planını devreye soktu. Kanlar içerisindeki eşiyle birlikte sevgilisini Tülay O.'yu alıp Kemerburgaz Ormanı'na giden Ahmet D., eşine olan sevgisini göstermek için Tülay O.'nun ayağına ateş etti.

GERÇEK KARAKOLDA ORTAYA ÇIKTI

Canını kurtarabilmek için barışma sözü veren eşini ve sevgilisini ayrı ayrı evlerine bırakıp kayıplara karışan kebapçı kocanın skandal planı ise dehşete kapılan Hülya Demir'in polise ihbar vermesiyle ortaya çıktı. Dehşeti tüm detaylarıyla dinleyen Gaziosmanpaşa Emniyeti, Tülay O.'yu gözaltına aldı. Ahmet D.'nin, karısı Hülya D. ile barışabilmek için Tülay O. İle anlaştığı; karısına Tülay O.'nun sevgilisini olmadığını göstermek için ona kurusıkı silahla ateş ettiği ortaya çıktı. Tülay O., sorgu işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, Ahmet D.'ye yönelik yakalama çalışmalarınınsa genişletildiği öğrenildi.

DEHŞETİ ANLATTI

Yaşadığı dehşeti anlatan Hülya D. "Ahmet 3 yıl boyunca benimle nikah kıymadı. Benim gibi birçok kadını da kandırıp nikah kıymadan dolandırıyormuş. Bunu öğrendiğimde nişan atıp Erzurum'a gittim. Orada barışmak için hem yalvardı hem de ölümle tehdit etti. Çocuğum için 'son kez' diyerek barıştım İstanbul'a döndük, nikah kıydık. Beni yine aldattığını öğrenince evi terk edip ablamın yanına yerleştim. Şiddet ve tehditler yüzünden defalarca şikayetçi oldum, tedbir kararları çıkarttım" dedi.

Vatan


Yorumlar (1)
kayıkçı 4 ay önce
Allahım sen akıl fikir ver

Gelişmelerden Haberdar Olun

@