Dövdü hayvan pisliği yedirdi sonunda infaz etti

Adana'da bir koca, 4 yıl önce evlendiği ve 2 çocuğunun annesini ıslatıp üzerine kızgın süt dökerek dövdü, 4 gün ahıra kapatıp aç susuz bıraktı, hayvan pisliği yedirdi. İşkencelere dayanamayan kadın annesinin evine gidince, 8 kurşunla öldürdü. Edinilen bil

Dövdü hayvan pisliği yedirdi sonunda infaz etti
Adana'da bir koca, 4 yıl önce evlendiği ve 2 çocuğunun annesini ıslatıp üzerine kızgın süt dökerek dövdü, 4 gün ahıra kapatıp aç susuz bıraktı, hayvan pisliği yedirdi. İşkencelere dayanamayan kadın annesinin evine gidince, 8 kurşunla öldürdü.
 
Edinilen bilgiye göre, olay, İmamoğlu'nun Yazıtepe Mahallesi'nde meydana geldi. Fatma Ü. (26) 4 yıl önce ailesi vermeyince sevdiği çobanlık yapan Yunus Ü. (29) ile kaçarak evlendi. Ancak Fatma Ü., evlendikten sonra bir türlü mutlu olamadı.
 
4 yıl içinde çiftin 2 tane de erkek çocuğu oldu. İddiaya göre, Yunus Ü., her şeyi bahane edip Fatma Ü.'yü dövmeye, işkence etmeye başladı. Şiddet o kadar ileri gitti ki Fatma Ü.'yü demir çubuklarla dövmeye başladı. Bazen sinirlendiği için evde bir odaya kapatıp günlerce yemek ve su vermedi. Bir seferinde ise kadını çocuklarıyla birlikte ahıra kilitleyen şahıs, 4 gün sonunda eşine hayvan pisliği yedirdi. Fatma Ü. bütün bunlara rağmen yuvasının dağılmaması için hiç kimseye bir şey söylemedi.
 
Fatma Ü. annesi Şerife Şernet'i (70) evine davet etti. Koca Ü. kadını annesinin yanında önce ıslattı, ardından boğazını sıkıp kasıklarına vurup üzerine kızgın süt döktü. Anne ise damadına kızdıktan sonra evden ayrıldı. Bu olaydan sonra Fatma Ü. annesini arayarak, "Ben artık bu adamın işkencelerine dayanamıyorum ne olur gelin beni alın" dedi.
 
Bunun üzerine anne Şerife Şernet kızını alarak evine getirdi. Kadın, annesine boşanmak istediğini söyledi. Hemen bir avukat tutup kocasının yaptıklarını anlatarak boşanma davasını açmaya karar verdi. Bunu duyan koca çılgına dönerek yanına aldığı silahla kayınvalidesinin evini basıp, babası ve annesinin gözü önünde 8 kurşun sıkarak Fatma Ü.'yü öldürüp kaçtı. Ancak katil koca jandarma tarafından kısa sürede bulunarak tutuklanıp cezaevine gönderildi.
 
Fatma Ü.'nün ağabeyi İsmail Şarnet, kardeşinin evlendiğinden bu yana işkence gördüğünü belirterek, "Kız kardeşim bize hiç demiyordu. Bir kez annemin yanında bile kardeşimi ıslatıp dövüp üzerine süt dökmüş. Kardeşime işkence yapıyormuş. Bizim her şeyden kardeşim öldükten sonra haberimiz oldu. Bir seferinde kardeşime hayvan pisliği bile yedirmiş. Benim gencecik kardeşim sevdiği tarafından öldürüldü" dedi.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler