banner539

banner526

banner533

banner513

Didim’de Sır Dolu Kayboluş

Aydın'ın Didim ilçesinde intihar edeceğini ihbar edip bir de mektup bırakan şahıs, ortadan kayboldu. Olay, dün gece Altınkum Mahallesi 2,5 koy olarak bilinen mevkide meydana geldi. Şahsa ait olduğu öğrenilen cep telefonunda 155'e ihbar geldiği öğrenilirke

Yaşam 04.12.2015, 11:17
Didim’de Sır Dolu Kayboluş

Aydın'ın Didim ilçesinde intihar edeceğini ihbar edip bir de mektup bırakan şahıs, ortadan kayboldu.

Olay, dün gece Altınkum Mahallesi 2,5 koy olarak bilinen mevkide meydana geldi. Şahsa ait olduğu öğrenilen cep telefonunda 155'e ihbar geldiği öğrenilirken ihbar sonucu bölgeye giden Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bölgede yaptığı incelemede Latif Akyol'a(38) ait bir kimlik ile bir veda mektubu buldu.

Emniyet güçleri denizden ve karadan başlattığı incelemelerde herhangi bir ceset bulamazken kayıp şahsın arkasında bıraktığı mektupta "Ben bu hayattan yoruldum, artık yaşamamın anlamı yok. Artık çok acılar çektim ben hayatta; artık yaşamak istemiyorum. Hakkını helal edin. Not; Ümit Akyol" yazılı kağıt buldu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Deniz Büro amirliği ekipleri ile Sahil Güvenlik Ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışması sonucunda herhangi bir ize veya bulgu rastlanılmadı. Kayıp şahsın Didim'de ikamet ettiği ve daha restaurantlarda aşçı olarak çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Polis olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Didim’de Sır Dolu Kayboluş

Didim’de Sır Dolu Kayboluş

Didim’de Sır Dolu Kayboluş

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@