7m


7m

hyundai

Damada takılan takılar şok etti!

İzmir'de bir düğünde damadın arkadaşları, damadın otomobil tutkusu nedeniyle hava filtresi, egzoz takarken düğüne katılanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. İzmir'de bir düğünde damadın arkadaşları, damadın otomobil tutkusu ve altın fiyatlarının yükselmesi

Yaşam 26.08.2015, 14:21
Damada takılan takılar şok etti!

İzmir'de bir düğünde damadın arkadaşları, damadın otomobil tutkusu nedeniyle hava filtresi, egzoz takarken düğüne katılanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İzmir'de bir düğünde damadın arkadaşları, damadın otomobil tutkusu ve altın fiyatlarının yükselmesi nedeniyle hava filtresi, egzoz takarken düğüne katılanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

DÜNYAEVİNE GİRDİLER

İzmir'de yaşayan inşaat mühendisi Ferdi Fansa ile 22 yaşındaki Pınar Fansa, 4 yıllık birlikteliklerini geçen pazartesi yaptıkları düğünle evlilikle taçlandırdı. Bayraklı ilçesinde gerçekleştirilen düğüne çiftin aileleri, yakınları ve arkadaşları katıldı.

GÖRENLER ŞAŞTI KALDI

Gelin ve damat düğünlerinde gönüllerince oynarken takı töreninde damadın arkadaşlarının taktıkları düğüne gelenleri şaşırttı. Damat Ferdi Fansa'nın arkadaşları, takı töreninde damadın otomobil düşkünlüğü nedeniyle ve altın fiyatlarının yükselmesi nedeniyle oto aksesuarları taktı.

BAS TAKAN VARDI

Damadın arkadaşlarından biri hava filtresi, biri egzoz biri ise bas taktı. Takı merasimindeki bu ilginç görüntüler davetliler tarafından şaşkınlıkla izlendi.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@