banner539

banner526

banner533

banner513

Cami avlusundan nikah masasına

Ankara'da 3 yaşındayken cami avlusuna bırakılan, ardından yetiştirme yurdunda büyüyen Doğan Elden, hayatını Özlem Ergen'le birleştirdi. Ankara'da 3 yaşındayken cami avlusuna bırakılan, ardından çocuk yuvasında büyüyen 36 yaşındaki Doğan Elden, kendini mad

Yaşam 22.12.2015, 11:08
Cami avlusundan nikah masasına

Ankara'da 3 yaşındayken cami avlusuna bırakılan, ardından yetiştirme yurdunda büyüyen Doğan Elden, hayatını Özlem Ergen'le birleştirdi.

Ankara'da 3 yaşındayken cami avlusuna bırakılan, ardından çocuk yuvasında büyüyen 36 yaşındaki Doğan Elden, kendini maddi durumu yetersiz ve engelli çocukları bulunan ailelere adadı. 18 yaşına kadar yuvada kalan ve ayrıldıktan sonra sıkıntılı günler geçiren, bir süre sokakta yaşamak zorunda kalan Elden, bir çiftlikte iş bularak çalışmaya başladı. Anadolu Üniversitesi'nden mezun olan Elden, Antalya'ya yerleşti. Yaşadığı zorluklara rağmen hayata pozitif bakabilen Elden, 6 da kitap yazdı. Hayatı yaşayarak öğrenen Elden, kendisi gibi başkalarının yokluk çekmemesi için sosyal medyada oluşturduğu "Sosyal Sorumluluk Projesi Gönüllüleri" projesiyle işadamlarından aldığı yardımları maddi durumu yetersiz ailelere ulaştırdı.

"NİKAHI TÜTÜNCÜ KIYDI"

Elden, Antalya'da kısa sürede zenginden alıp fakire vermesiyle ünlü Robin Hood'la özdeşleşti. 6 ay önce çekilen kura ile Tokat Gümrük Ticaret Müdürlüğü'ne memur olarak atanan Elden, 3 ay önce nişanlandığı 25 yaşındaki Özlem Ergen ile kısa süre önce hayatını birleştirdi. Elden ve Ergen'nin nikahını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Çifte mutluluklar dileyen Tütüncü, aile cüzdanını Özlem Ergen'e takdim etti.

"KENDİ MUTLULUĞU İÇİN DESTEK İSTEDİ"

Mutluluğu yüzüne yansıyan Doğan Elden, "Hayat bana da gülmeye başladı artık. Evlilik yolunda önemli bir adım attım. Bu kadar acıdan sonra hayatım değişmeye başladı. Hayata tek başıma direndim. Kötü bir insan da olabilirdim ama ben bir meslek sahibi olup, dardaki insanların yardımına koştum. Ailem olmadığı için buruk bir mutluluk yaşıyorum. Eşimin ailesi artık benim ailem oldu. Kendi imkanlarımla düğün hazırlığına başladım. Birçok eksiğim var, büyüklerimden bu kez kendim için destek bekliyorum" dedi.

Cami avlusundan nikah masasına

Cami avlusundan nikah masasına

Cami avlusundan nikah masasına

Cami avlusundan nikah masasına

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@