Çalışan kadınlara çirkin hakaret!

"Sosyal Doku" adlı vakfın kurucusu ve başkanı Nureddin Yıldız, "Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir" derken, "kadınların çalışmasının fuhuşa hazırlık" anlamına geldiğini söyledi. "Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir. Çalışan kadın

Yaşam 05.12.2014, 19:21
Çalışan kadınlara çirkin hakaret!
"Sosyal Doku" adlı vakfın kurucusu ve başkanı Nureddin Yıldız, "Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir" derken, "kadınların çalışmasının fuhuşa hazırlık" anlamına geldiğini söyledi.
 
"Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir. Çalışan kadın ya evlenmeyi erteleyerek erkeklerin evlilik sürecini baltalıyor ya da evli olduğu halde çalıştığı için yorgunluğu ve vakit darlığı nedeniyle erkeği ile ilişkisinde kadınlığı arızalıdır. Kadınlığı arızalı olduğu için erkeğin gözü açtır. O evinde erkeğini eksik bırakıyor erkeği de iş yerinde bir başka kadına tasallut oluyor. Böyle fuhuş değil ama fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor. Ayrıca çalışan kadın doğurmayan ya da az doğuran kadın demektir. Yani benim ümmetim zarar gördü.​"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
vecih adanur 7 yıl önce
Bence hakaret içeren sözler söylememiş. Diğer konuşmalarını takip ederseniz, Nureddin Yıldız'ın nedemek istediğin daha iyi anlarsınız. Lütfen araştırmadan tetikleme yapmayın.
Kasım Cismani 7 yıl önce
Hep gözü dışarılarda olan adam beyanatı. Ciddiye almamak lazım. Kaldı ki gördük muhteremin desteklediği siyasi islamcıların ekonomi politikalarını. Kadınlar çalışmasa ülkedeki evlerin yarısı aç kalır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@