banner539

banner526

banner533

banner513

Büyükşehir Personeline İlk Yardım Eğitimi Verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, zabıtasına sertifikalı ilk yardım eğitimi verildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından zabıta biriminde görev yapan 14 personele ilk ya

Yaşam 29.11.2015, 11:18
Büyükşehir Personeline İlk Yardım Eğitimi Verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, zabıtasına sertifikalı ilk yardım eğitimi verildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından zabıta biriminde görev yapan 14 personele ilk yardım gerçekleştirildi. Eğitimler Büyükşehir Belediyesi'nde görev yapan eğitmen hemşireler Öznur Ceylan, Gülay Örcün ve Meltem Oruç tarafından verildi.

Büyükşehir tarafından gerçekleştirilen eğitimlere zabıta biriminde görev yapan 14 personel katıldı. Bir gün boyunca gerçekleştirilen eğitimler sonrasında sınava giren personel, başarılı olarak sertifika ve ilk yardım kimlik kartlarına sahip oldu.

Gerçekleştirilen eğitimler İş Güvenliği kanununa ve ilk yardım yönetmeliği esas alınarak yapıldı. Bu kapsamda katılımcılara olay anında ilk müdahalenin nasıl ve ne şekilde yapılacağı hakkında çeşitlik bilgiler verildi.

Büyükşehir Personeline İlk Yardım Eğitimi Verildi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@