banner441

banner518

banner513

Böyle sapıklık görülmedi!

İstanbul Kağıthane'de bir binanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler herkesi şok etti. Görüntülerde bir kişi yakaladığı sokak köpeğine dakikalarca tecavüz ediyor.Mahalle sakinleri köpeklerin davranışlarında günlerdir anormallik olduğunu ancak ne olup

Yaşam 30.08.2014, 20:17
Böyle sapıklık görülmedi!

İstanbul Kağıthane'de bir binanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler herkesi şok etti. Görüntülerde bir kişi yakaladığı sokak köpeğine dakikalarca tecavüz ediyor.

Mahalle sakinleri köpeklerin davranışlarında günlerdir anormallik olduğunu ancak ne olup bittiğini güvenlik kamerasını izledikten sonrasında anladıklarını anlattı. Hayvanseverler polise şikâyet ettikleri zanlının bir an önce bulunmasını istiyor.

Kamera kayıtlarına göre tarih 17 Ağustos. Saat gece 02.00.Sokakta birkaç köpek görünüyor. 1 saatlik kaydın 25. dakikasında araçların arasından orta yaşlarda, beyaz gömlekli, seyrek saçlı, kirli sakallı kimliği belirsiz bir kişi sokaktaki köpeklerin birini yakalıyor.

Merdivenlerde tuttuğu köpeğe önce eliyle tacizde bulunuyor. Daha sonra köpeği apartmanın merdiven boşluğuna götürüyor. Burada devam eden taciz yaklaşık 30 dakika devam ediyor.

Sosyal medyada dün akşam saatlerinde video özellikle hayvanseverler arasında hızla yayıldı. Hamidiye Mahallesi Nar Sokak’ta yaşayan mahalle sakinleri dün polise güvenlik kamerasının kayıtlarını götürerek kimliği belirsiz zanlının bulunması için şikayette bulundu.

ÖNCE KÖPEĞİ SEVİYORMUŞ NUMARASI

Youtube videosu da yüklenen sapığın yaptıkları an be an güvenlik kamerasında yer alıyor. Önce merdivenlerde köpeğe sevgi gösteren sapık, etrafta kimsenin olmadığından emin olana kadar bekliyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
yusuf yıldız 6 yıl önce
şimdi bu kişiyi insan yerine koyup belli bir ceza ya verilir ya verilmez.oysa ben insanım diyen bu adamı hayvanseverlerin eline verir.cezasını onlar bak nasıl veriyor...gücü yetmeyen bir canlıya istemediği şeyi yapmak tam bir vahşettir...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@