Babasına tokat atıp 4. kattan atladı!

Olay, Muratpaşa İlçesi, Şirinyalı Mahallesi 1533 Sokak'ta meydana geldi. Dün gün boyu arkadaşları ile gezen D.A., akşam saatlerinde eve geldi. Burhan A., geç kaldığı için kızı ile tartışmaya başladı.Tartışma büyürken Burhan A., kızına tokat attı. D.A. da

Babasına tokat atıp 4. kattan atladı!

Olay, Muratpaşa İlçesi, Şirinyalı Mahallesi 1533 Sokak'ta meydana geldi. Dün gün boyu arkadaşları ile gezen D.A., akşam saatlerinde eve geldi. Burhan A., geç kaldığı için kızı ile tartışmaya başladı.

Tartışma büyürken Burhan A., kızına tokat attı. D.A. da babasına tokatla karşılık verdi. Bir süre sonra baba ile kızın tartışmasına anne Gülser A. da dahil oldu. Çift olayla ilgili tartışırken 4'üncü kattaki evlerinin balkonuna çıkan D.A. kendisini  boşluğa bıraktı. Gürültü üzerine balkona çıkan ve kızlarının atladığını fark eden çift durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. 

Kısa sürede gelen sağlık ekipleri, D.A.'yı özel bir hastaneye götürdü. Yoğun bakım servisinde tedaviye alınan D.A.'nın omuriliği dahil olmak üzere vücudunda çok sayıda kırık olduğu belirtildi. Polis tarafından gözaltına alınan baba Burhan A. ise ifadesinin alınması ardından serbest bırakıldı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner443

banner441