banner526

banner533

banner513

Babası kansere yenilen yaşam koçundan acı sözler;

Haber61/Haber Servisi - Trabzon'un Yaşam Koçu olarak tanınan Profesyonel Danışman Göksel Aksel'in babası vefat etti. Eski Ortahisar ailelerinden Aksel ailesinin oğlu, Göksel Aksel'in babası Ali Aksel hayata gözlerini yumdu.   Cenaze törenine Avukat Ali Sü

Yaşam 27.11.2015, 18:44
Babası kansere yenilen yaşam koçundan acı sözler;
Haber61/Haber Servisi - Trabzon'un Yaşam Koçu olarak tanınan Profesyonel Danışman Göksel Aksel'in babası vefat etti. Eski Ortahisar ailelerinden Aksel ailesinin oğlu, Göksel Aksel'in babası Ali Aksel hayata gözlerini yumdu.
 
Cenaze törenine Avukat Ali Sürmen, Avukat Melda Sürmen Üçüncü, Trabzonspor Müze Müdürü Hakan Başağa, Milli Savunma Bakanlığı'ndan merhumun mesai arkadaşları da katıldı.
 
Ali Aksel edebiyatçı ve Milli Savunma Bakanlığı emeklisi idi. 8 aydır kanser tedavisi gören Ali Aksel, kalp yetmezliğinden hayatını kaybettiği öğrenidi.
 
Acılı olduklarını ifade eden Göksel Aksel, 'babam Trabzon'daki örnek insanlardandı. Ben onu sadece 28 yıldır tanıyorum ve gurur duyuyorum. Okuyan, aydın, sevecen, ve çok merhametli bir insandı. Yeri nur dolsun, yolu ışık olsun' dedi.
 
Aynı zamanda tüm onkoloji profesörlerine seslenerek, 'onkoloji konusunda uzmanlık yapanların muhakkak -kanser mi öldürür yoksa kemoterapi mi- sorunsalına yanıt arayan çalışmalar gerçekleştirmeleri gerek diye düşünüyorum. Babamın tedavisinde emeği geçen tüm ekibe teşekkürler' dedi.
 
12282970_1060324320728714_2006340893_n.jpg
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@