banner539

banner526

banner533

banner513

Alaplı’da 25 Bin Çiçek Dikilecek

Alaplı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında ilçe merkezine 25 bin adet hercai menekşe dikiyor. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, temiz bir çevrede yaşamanın tüm insanların hakkı olduğunu söyledi

Yaşam 28.11.2015, 16:14
Alaplı’da 25 Bin Çiçek Dikilecek

Alaplı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında ilçe merkezine 25 bin adet hercai menekşe dikiyor.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, temiz bir çevrede yaşamanın tüm insanların hakkı olduğunu söyledi. Kış mevsimi öncesi 25 bin adet çiçek dikimi gerçekleştireceklerini ifade eden Tekin, "Kışlık çiçeklendirme çalışmalarını devam eden ekiplerimiz ilçemizi rengarenk bir kışa hazırlıyorlar. Şehir merkezini değişik noktalarında devam eden çalışmalar kapsamında 15 bin hercai menekşe ve 5 bin çuha çiçeği ve 5 bin adette süs lahanası dikeceğiz. Özellikle mevsimlik çiçeklerin dikildiği kentin muhtelif yerlerinde ortaya çıkan görüntü vatandaşların beğenisini kazandı. İlçemizin örnek bir İlçe haline gelmesi ve estetik bir görünüme kavuşması için çalışıyoruz" dedi.

Alaplı’da 25 Bin Çiçek Dikilecek

Alaplı’da 25 Bin Çiçek Dikilecek

Alaplı’da 25 Bin Çiçek Dikilecek

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@