7m

7m

hyundai

tamfinans

Yusuf Erdoğan'dan duygulandıran sözler

Trabzonspor'un yeni transferi Yusuf Erdoğan imza töreninde dikkat çeken ifadeler kullandı

Trabzonspor 28.01.2022, 15:29
Yusuf Erdoğan'dan duygulandıran sözler

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor, Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun katıldığı imza töreninde Yusuf Erdoğan, Puchacz, Batuhan Kör, Enis Destan, Kerem Şen ve Taha Altıkardeş'e imza attırdı.

Törende futbolcular açıklamalarda bulunurken Yusuf Erdoğan'ın sözleri dikkat çekti. Yusuf, daha öcne Trabzonspor'dan ayrılırken yanında kimse olmadığını ve tek başına ağlayarak ayrıldığını söyledi.

Yusuf törende şöyle konuştu;

 “Genç arkadaşlarımız kadar heyecanlıyım. Çünkü gerçekten 1461 Trabzon’dan Trabzonspor’a çıkmış Yusuf heyecanı var içimde. Çok mutluyum. Bu gururu bana yaşattığınız için size ve hocama teşekkür ediyorum. Bursaspor’da onlarla geçmişimiz var. Altyapıdan A takıma çıktıkları zamanlar oldu. Bir şampiyondan diğer şampiyona geldiler. Anadolu’da devrim yapmış iki takım. 4 yıl önce buradan ayrılmıştım. O zaman eşim ve çocuğum yoktu. Tek başıma buradan ağlayarak ayrılmıştım. Şimdi tekrar 4 yıl sonra birçok tecrübe ile büyük camialarda oynayarak geldim. Büyük camiadan ayrıldıktan sonra geri dönmek zordur. Her zaman üst seviyedekilerin oynayacağı bir takımdır Trabzonspor. Ben de bunun bilincinde hiç pes etmedim. Tekrar geri döneceğimi hep biliyordum. Çok şükür buradayım.”
 


Yorumlar (5)
ORHAN 4 ay önce
EVİNE HOŞ GELDİN YUSUF. SENİN KADAR BENDE SEVİNDİM. BAŞARILARIN ARTARAK DAİM OLSUN.
Erdem 4 ay önce
Sen gene iyisin, ayrılıp davalık olmamışsın. Kaç tane CAS dosyası vardı. Fakat şuan bence durum yine değişmedi, yine ayrılırsan yine yanında kimse olmayacak, bu senin için değil her futbolcu için geçerli. Gelelim ayrılmayanlara kaç tane futbolcuya jübile yapıldı ki. Toplu sünnet olur, onun gibi bari eski futbolculara toplu veya topsuz jübile maçı yapın. Gerçi futbol olacağı için toplu olacaktır.....
Ali KAYA 4 ay önce
Oğlum Yusuf. Bizim bu bölgenin insanının en bariz özelliği nankör oluşudur. İşler iyi giderse varsın.40 gün bal versen son gün vermesen 40 gün aç bıraktı derler. Aklını kullan ve bu fırsatı iyi değerlendir.. Zira aç insanların çoğunlukta olduğu yerde milyonlar alıyorsun.
çağlayan. 4 ay önce
Gerçek Yusuf Trabzonspora çok yararlı olur.Evine hoş geldin delikanlı.
erol 4 ay önce
bu takımın iyi bir yusufa hep ihtiyacı olmuştur sende koca yürekli yusuf olarak oyna başarırsın senin mayanda bu özellik var bunu hep gösterdin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@