Yanal: Trabzonspor'un bir farkı var

Yanal, Akhisar maçından önce açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 13.03.2017, 19:27
Yanal: Trabzonspor'un bir farkı var
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Hem az gol yiyen hem az gol atan bir takımla oynayacağız. Bunu ligin başından beri sürdürdüler. . Biz de ikinci yarıdan itibaren futbolumuzu yükseltmeye çalışıyoruz. Bizim bir farkımız var. Trabzonspor önemli bir güç ve bu gücü ortaya koymaya çalışan bir takım. Önümüzdeki yıllardan itibaren zirveye oynayacak bir takım yaratmak için çok mesai harcadık. Şimdide sonuçlar gelmeye başladı. Devam etmesi de lazım. Bugün rakibin direncini kırıp kazanmak istiyoruz. Zemin de güzel futbola müsait.

Trabzonspor'un gücüyle biz nereye hangi hedefe oynayabiliriz diye düşünüyorum. Her antreörün hedefleri ve tarzı var. Bunlar için belli bir sürece ihtiyaç olduğu kesin. Bende bunları yapabilmek için zamana ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ve yolun başındayız. Yapabildiğimiz şeyler var yapamadıklarımızı da geliştirmeye çalışacağız.

Son olarak bugün camiamızın önemli isimlerinden Özkan Sümer'i kardeşi, Avni Aker' kızı ve Selahattin Diyadin hayatını kaybetti. Bugün bizim için kayıplar günü oldu. Hepsi için camiamıza başsağlığı diliyorum.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Soners 4 yıl önce
Erol boş konuşmuşsun.. Bu galibiyet sana hediye olsun hocadan..
Erol 4 yıl önce
Bunu yeni mi anladin sen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@