Usta'ya soruldu; Gelecek yıl Avrupa'da kupa hedefi var mı?

Muharrem Usta, gelecek yıl için umut verdi

Trabzonspor 20.03.2017, 12:11 20.03.2017, 12:26
Usta'ya soruldu; Gelecek yıl Avrupa'da kupa hedefi var mı?
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta Futbolun Zirvesi toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

A Spor'a konuşan Usta "Ülkeyle futbol hep beraber yürüyor. Hep beraber buna sahip çıkmamız lazım. Cumhurbaşkanı’yla hep yakın ilişki içerisindeyiz. Futbolun içinden geldiği için futbolu biliyor.Yeni stat açılmadan önce “yeni stat yeni hayat” diyordum. Gerçekten şimdi bunu görüyoruz. Seyircisiyle takımıyla yeni bir sayfa açabiliyorsunuz. Yeni statları takımların iyi kullanması lazım. Futbolun bir yaşam stili, kültür ve ailelerin zaman geçirebileceği bir şey olduğunu yeni statlarla anlıyoruz. " dedi.

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'nde çeyrek finale kalmasını yorumlayan Usta "Beşiktaş bu sene iyi işler yapıyor. Onların birkaç yılına bakıp görmek lazım. Burada bir istikrar var. Bu sene de üzerine koydular. Avrupa’da şampiyonluk neden olmasın. Çeyrek finale geldiler inşallah şampiyon da olurlar." ifadelerini kullandı.Muhabirin Trabzonspor'un seneye Avrupa'da kupa gibi bir hedefi olup olmadığını sorusuna ise Usta şöyle cevap verdi;

Biz zor bir süreçten geçiyoruz ve o zorluk devam ediyor. Hemen 1 yıl sonra büyük işlere imza atabilirmiyiz atabilmek için uğraşıyoruz. Umuyorum ki 50. Yılımızda önemli işlere imza atarız.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
gürkan özer 4 yıl önce
Trabzonspor için bu ülkede şampiyonluk tamamen mucizelere bağlıdır.Bazı gerçekleri ortaya koymadan boş hayallere dalıp sonra yine hayal kırıklıkları yaşamak bu takımın kaderi olmuştur.Şu anda şampiyonlukta istanbulun üç korumalısından biri işi bitirmiş gibi göründüğünden Trabzon maçları normal yürüyor gibi görünüyor.Otuz yıldan beridir her yıl izlediğimiz gibi Trabzon istanbulun üç korumalısının biriyle yarışa girdiğinde devreye giren istanbul kirli sistemi pisliğini bu ülkede yok edemedikten sonra Trabzon şampiyonluktan bahsedemez.. Bu ülkede istanbul kirli sistemi yıkılıpta futbola adalet gelmedikten sonra üç istanbul korumalısı haricinde şampiyonluk mucizelere bağlıdır.
Serkan 4 yıl önce
Önce hazır alınmış Kupa'yı yanında poz verdiğin beyefendiden iste sayın başkan yoksa bize şampiyonluk hayal bu ülkede.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@