banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trondsen transferinde başrol Sörloth'un

Trabzonspor Anders Trondsen'i kadrosuna katarken Sörloth'un futbolcuya kefil olduğu belirtildi.

Trabzonspor 10.08.2020, 09:59 10.08.2020, 10:06
Trondsen transferinde başrol Sörloth'un

Trabzonspor'un 4 yıllık anlaşma imzaladığı Norveçli orta saha oyuncusu Anders Trondsen'in transferinde başrolde Alexander Sörloth var…

Geçen sezon devre arasında Sörloth'un önerdiği Trondsen'i takibe alan Trabzonspor scout ekibi yönetime, "Her iki ayağını da kullanabiliyor. Sol ayağıyla çok sert ve isabetli şutları var ve orta sahanın yanı sıra sol bek mevkiinde de verimli" şeklinde rapor verdi. Ancak transfer için esas hamle ise Alexander Sörloth'un Başkan Ahmet Ağaoğlu ile yaptığı özel görüşme oldu.

Trondsen için Ağaoğlu'na, "Ben nasıl burada parladıysam onun da aynı çıkışı yapacağına kesinlikle inanıyorum. Pişman olmayacaksınız" diyen Sörloth, çocukluk arkadaşını da "Trabzon tam bir futbol şehri. Sen de benim gibi kendini göstereceksin" sözleriyle bordo-mavili formayı giymeye ikna etti.

Scout ekibinin olumlu raporunu da alan Başkan Ahmet Ağaoğlu, transferi sonuçlandırdı. Trondsen'i transferinin gerçekleşmesinden dolayı ilk kutlayan isimlerden biri de Sörloth oldu.

NE DEMİŞTİ?

Sörloth, geçtiğimiz sezon verdiği röportajda Anders Trondsen için şu ifadeleri kullanmıştı:

"Trondsen orta sahanın birçok bölgesinde oynayabiliyor. Çok iyi bir oyuncu. İyi bir sol ayağı var. Farklı mevkilerde de oynayabilen bir isim. Ama arkadaşım olduğu için bu konuda çok fazla görüş belirtmek istemiyorum."

Sörloth ve Trondsen

Trondsen ve Sörloth


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Furkan 2 ay önce
Sorloth kankilerini getirip kendin gidersin hep gırarım seni.
yavasgit 2 ay önce
Bugüne kadar gördüğüm en sağlam duruşlu kişisel gelişimini kusursuz tamamlamış yabancı futbolcu. Futbolculuğu ayrı güzel. İnş şu transfer süreci doğru yönetilir de bu çocuğa karşı duygularımız değişmez çünkü bu insanlar gerçek profesyonel sözleşmede yazan asıldır ona sonuna kadar uyarlar karşıdakininde uymasını beklerler. Bu yüzden byout maddesi ciddi can sıkıcı duruyor inş başkan bu konuda başarılı olur ve kulübümüz bu işten kısa ve uzun vadede karlı çıkar.
Az61 2 ay önce
TRABZONSPOR FUTBOLCULARIDA TARAFTARIDA YORUYOR Kısaca hiç tat veren yada futbolu oynıyan futbolcu yok şu Storlith dan başka takim komple sil baştan olmali Allah kerim
222 2 ay önce
inş.şorlota arkadaş olsun diye getirilmemiştir bakacaz artık
Turkoglu Turk. 2 ay önce
YA KEFIL OLDU DIYELIMKI YAPAMADI OLMADI RESMEN FIASKO OZAMANDA PARASINI SORLOTMU ODEYECEK VE SAIRE BIRAKIN HIKAYE HABERLERI YAPMAYA MILLETLE RESMEN ALY GECIYORSUNUZ
nevpa 2 ay önce
şota arcil misali
suha 2 ay önce
az61 çok biliyon sen. scout ekibinin boyacısı olarak işe girersen fena olmaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@