Trabzonsporlu taraftar Sivasspor'un hoparlörünü söktü

Sivasspor müziklerine kızınca...

Trabzonspor 27.11.2017, 12:04 15.07.2019, 11:58

 Sivasspor-Trabzonspor müsabakasında, Trabzonsporlu bir taraftar canını hiçe sayarak tribün çatısına tırmanıp ses sistemlerinin kablolarını söktü.

Geçtiğimiz gün Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumunda oynanan Sivasspor-Trabzonspor müsabakasında ilginç bir olay yaşandı. Trabzonspor’un 2-1 galip geldiği müsabakada devre arası stadyum hoparlörlerinden Sivasspor müzikleri çaldı. Son ses çalınan müzikler bordo mavili taraftarları kızdırırken bu sırada bir Trabzonspor taraftarı canını hiçe sayarak tribün çatısına tırmanıp ses sistemlerinin kablolarını söktü. Bu girişim arkadaşları tarafından cep telefonu ile kaydedilip sosyal medyada paylaşıldı. Bu paylaşım iki takımın taraftar grupları arasında sosyal medya üzerinden tartışmalara da neden oldu.

Yorumlar (4)
YAPMAYIN 3 yıl önce
Allah aşkına bu nedirya adamın kendi stadı kendi müziklerini çalacak trabzonsporumuzunkini çalacaktı.AKYAZIDA baska şarkı çalıyorda zorunuza gidiyor.AKYAZIDADA aynı şarkılar calıyor.Bunu bizim stadda yapsalar ortalığı ayağa kaldırırsınız.GALATASARAY macında ne oldu gs taraftarıyla dal gecmek için SENDEN DAHA GÜZELİ çaldınnız.Taraftarda rakibe taraftara dönerek söylüyordu..Şu biz kendi stadımızda yaparken rakibin zoruna gitmiyorsa .deplasmalrdada senin zorunua gitmeyecek..
ÖMER 3 yıl önce
MESELE ADAMLARIN KENDİ MÜZİKLERİNİ ÇALMASI DEĞİL, MESELE YÜKSEK DESİBELİ İLE ORADA TARAFTAR VEYA MİSAFİR OLANLARA YAPILAN KÖTÜ MUAMELEDİR. BEN MAÇTAYDIM VE SİVASTA YAŞIYORUM. İNANIN 30-35 DAKİKA BOYUNCA ÇALAN BU MÜZİK NEDENİYLE SAĞIR OLACAKTIK. BU MESELE ÜZERİNDEN HABER YAPMANIZI İSTERİM
tarıkbuğra 3 yıl önce
çatıda hoparlörün ne işi var?başka koyacak yer mi bulamadılar.üstelık rakip tribünün üzerıne yerleştırıp tahrik edıyorlar
empati 3 yıl önce
şimdi aynı şey bizim statta olsa kıyameti koparırdık.bence taraftarın yaptığı hem çok tehlikeli hem de yanlış bir hareket.tepkimizi demokratik yollardan göstermeliyiz.ah keşke çalınan kupamız için de böyle azimli olsaydık vesselam..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@