banner572

Trabzonsporlu çocuk büyüklere ders verdi! Provokatörlerin zoruna gitti!

Samsun’da köy okullarında Samsunspor forması dağıtıldı. İyilikten maraz çıkaranlar sosyal medyada yine rahat durmadı…

Trabzonspor 23.10.2019, 13:02 23.10.2019, 15:42

Haber61 - Spor Servisi

Özel bir Vakıf tarafından Samsun’un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaylageriş, Sarıyurt Ali Osman Gür ve Yağbasan İlkokullarında eğitim gören miniklere spor sevgisini aşılamayı ve kendi şehirlerinin takımı olan Samsunspor ile bağ kurmalarını amaçlamak için Samsunspor forması hediye edildi. Ayrıca minikler aileleri ve öğretmenleriyle birlikte maça davet edildiler.

Forma dağıtım töreninde ise ilginç anlar yaşandı. Trabzonspor formasıyla okula gelen bir öğrenci, forma dağıtımı sırasında dikkatlerden kaçmadı. Forma dağıtan vakfın yöneticileri minik taraftara Samsunspor forması giyip giymeyeceğini sordu. Aldıkları cevap ise “Biz kardeş takımız. Giymek istiyorum.” cevabını alınca formayı giydirdiler.

Provokatörlerin zoruna gitti

Forma dağıtım töreninde yaşananlar, kendini taraftar sanan ve sosyal medya hesabı yöneten bir kısım provokasyon hesapları tarafından kabullenilemedi. İlkokul çağındaki çocuğun gösterdiği centilmenliği bile kabullenemeyen hesaplar, sosyal medyadan hakaret dolu bir biçimde Trabzonspor düşmanlığı yaptılar.


Yorumlar (37)
Kalyoncu 2 yıl önce
İstanbul takımları Samsun'a gelince ayaklarına kırmızı halı sermedikleri kalıyor Trabzonspor gelince hakaret küfürler aşağılamalar gırla gidiyor aynısı Rize'dede oluyor şimdi biz bunları nasıl sevelim
ALİ YILMAZ 2 yıl önce
O formayı giydirdikleri hangi çocuk gerçek Samsunsporlu acaba. belki ikinci takımları Samsunspor olabilir. Neden bu çekememezlik.
ALP TÜRK 2 yıl önce
Samsunspor kaçıncı ligde?
Gökhan 2 yıl önce
Hahahahaahahaahahahhh,:)) işte doğru soru bu
Oflu yıldırım 2 yıl önce
Süper lige ağrıspor , siirtspor, diyarbakır çıksın.. trabzonspora kendi komşuları kadar zarar kimse vermiyor
? 2 yıl önce
provokatörler eninde sonunda bükemediğiniz bileği öpeceksiniz....
ahmet yalçınkaya 2 yıl önce
trabzonsporla samsun spor kardeştir bende samsunluyum ama tabzonsporluyum anam babam trabzonlu ben samsun doğumluyum samsun trabzondan kat kat büyük şehir ama heryıl çıkıyor düşüyor düşmemeye oynuyor yokmu menteş ağa gibi bir başkan bu takımı şampiyonluğa oynatacak bir yönetim önce onları eleştirsinler trabzon spor süper lige çıktığından beri şampiyonluğa oynıyan yanılmıyorsam 6 şampiyonluğu türkiye kupaları olan bir takım lütfen ırkçılık yapmayın iki takımı birbirine düşman etmeyin
ANKARADAN 2 yıl önce
yavrum sen git Trabzon'un ve Trabzonsporun tarihini öğren.
0661 2 yıl önce
ben Trabzonluyum ve çocuklarım ankara doğumlu ama onlar Trabzonlu ve trabzonsporludur
güneydoğu-kuzeydoğu 2 yıl önce
bende Mardinliyim ama Trabzonsporluyum ezelden ebede hem de hiç şampiyonluk görmeden Trabzonspor tutkusu farklıdır çok kıymetlidir. ama arkadaş ben bu Trabzonluları anlamıyorum Mardinspor diyelimki Trabzonspor gibi olsa Fener , Galatasaray, Beşiktaş hayatta şampiyon olamaz her sene şampiyon bellidir. geri kalan 2 . lik için yarışır. mümkünatı yok Türkiyede başka takım şampiyon olamaz. Trabzonlular bence ellerindeki cevherin ya kıymetini bilmiyor ya da hasetlik düşmanlık vs var.
MA61 2 yıl önce
Annen baban Trabzonlu ama sen Samsunlusun ve TRABZONSPORlusun?
Ya neyin kafasi bu?
Bizahmet ozaman en yisi sen Samsunsporu tut hiç bizim takimimiza tenezzül etme birader.
Sen orda kal ve bizi bize birak,biz bize yeteriz.
Hehe 2 yıl önce
Zamanı gelince Samsunspor gereğini yapacaktır demişler :) önce bi süper lige çıkın
mehmet acar 2 yıl önce
bunlar kendilerini rakip gördüğümüzü zannediyor. adamları ciddiye almıyoruz, kendi kendilerine kin güdüyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@