7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'un yıldız ismi Uğurcan Çakır gidecek mi, kalacak mı? Açıkladı

Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Trabzonspor 14.07.2022, 14:36 14.07.2022, 15:02
Trabzonspor'un yıldız ismi Uğurcan Çakır gidecek mi, kalacak mı? Açıkladı

Trabzonspor transfer çalışmalarına devam ederken gözler bir yandan da Şampiyonlukta büyük emeği olduğu düşünülen oyunculara gelen tekliflerde.

Bu isimlerden biri de Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır.

Bordo mavililerin başarını kalecisi Çakır, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Trabzonspor'un yıldız ismi Uğurcan Çakır gidecek mi, kalacak mı? Açıkladı

Uğurcan Çakır, konuşmasında "Şu an tam belli değil aslında.Biraz zamana bıraktım, kulüp de aynı şekilde. Tabii Trabzonspor’da kupalar kazandım ama kendi kariyerim için gitmem iyiyse, önemliyse gitmek isterim. Ama değilse zaten Trabzonspor’da oynuyorum, Türkiye’nin en büyük camiası bana göre ve son şampiyonu. Herkes burada oynamak ister. O yüzden gitsem de kalsam da mutsuz olacağım bir durum kesinlikle yok. Kariyerim için doğru takım olursa, hem kulübümün hem benim beklentilerim karşılanırsa, Avrupa hedefimi gerçekleştirmek istiyorum. Onun dışında burada zaten mutluyum. Sonuç olarak şu an net bir şey yok ve zaman gösterecek. Daha var zaten transfere. Hayırlısı olsun." ifadelerine yer verdi

‘Altay’la tatlı rekabetimiz var’
Uğurcan Çakır'a Altay Bayındır ile ilişkisi sorunduğunda Çakır "Tatlı rekabet var tabii ki. Arkadaşım elbette. A Milli Takım’a birlikte gidiyoruz. Hak eden, hocanın görev verdiği oynuyor zaten. Sohbetimiz iyi, aynı sahada beraber idman yapıyoruz. Bir sıkıntımız yok, Altay’a da sorsanız aynı şeyi diyecektir. Elbette rekabet var. Sonuçta Milli Takım’ın başarısı önemli. Oynayan elinden geleni yapacaktır." şeklinde konuştu.


Yorumlar (5)
Hasan 1 ay önce
Bu saatten sonra giderse takım %50 güç kaybeder. Gitmesi yıkım olur.
Graham61 1 ay önce
Altay senin eldivenlerini öper anca aslanım benim,gitme biyere alcağını al ts için savaş yıllarca
Erdem 1 ay önce
Hala Djaniny ve Uğurcan ile sözleşme imzalanmadı. Aklıma geldikçe sinirleniyorum. Bugün sözleşme imzalasak bile yarın bu 2 futbolcuyu yine satabiliriz, sözleşme imzalamak satışa engel değil bunu hepimiz biliyoruz. Peki bu sözleşmelerin, bize yani kulübe ne katkısı olacak, öncelikle Djaniny SERBEST KALMAYACAK, Uğurcan da kalırsa ne kadar alacak onu bilecek. Gervinho dan az alan Kaptan şikayet edebilir, ben bu takımın kaptanıyım diyebilir, kendince haklıdır ama Trabzonsporlu ise bu takıma gönül vermiş ise 20-25 milyon TL de az para değil yani. Altay, Mesuttan az para alıyor olabilir, fenevi bilmiyorum, bunlar futbolculuk da var ne yazık ki, Ersinin Batsuayiden az alması gibi.
denizz 1 ay önce
kimse almaz bizimkiler kendi kendilerine gelin güvey oluyor yok 20 milyon yok 30 milyon euro yok gitti yok gidicek sadece yalan dolan haberler
murat 1 ay önce
Altay ayni seyleri demez. Seni bir kasik suda bogar elinden gelse.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@