banner556

Trabzonspor'un tanıtımında yer alan Hicran: Hayatım boyunca unutmam

Trabzonspor'un yeni forma tanıtım klibinde oynayan Hicran konuştu. Doğuştan kas hastası olan ve lösemiyi de yenen 14 yaşındaki Hicran Yıldız klibin çekimi sırasında ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Trabzonspor 01.08.2020, 09:24 01.08.2020, 09:34

Trabzonspor'un yeni forması için çektiği reklam filminde oynayan 14 yaşındaki Hicran Yıldız, klibin yayınlanmasından sonra Türkiye'nin gündemine oturdu. Doğuştan kas hastası olan ve 6 yıl önce yakalandığı lösemi ile savaşını da kazanan Hicran için her şey bordo-mavililerin ligin ilk yarısında Kayserispor ile oynadığı maçla başladı.

Trabzonspor'un tanıtımında yer alan Hicran: Hayatım boyunca unutmam

TÜRKİYE ONU KONUŞUYOR
Yönetimin davetlisi olarak maça gelen Hicran'ı, seremoniye kaleci Uğurcan çıkarmıştı. Hayatında ilk kez bir futbol maçına gelen Hicran bunun ardından gelen klipte oynama teklifini de tereddütsüz kabul etti. Klibin yayınlanması ile birlikte de tüm Türkiye'yi duygulandırdı ve ağlattı.

Trabzonspor'un tanıtımında yer alan Hicran: Hayatım boyunca unutmam

ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM
Hicran aldığı teklifi ve sonrasını da, "Trabzonluyum, Trabzonspor sevdalısıyım. Bize teklifi getirdiklerinde heyecanlandım ve çok mutlu oldum. Film yayınlandıktan sonra çok beğendim. Instagram hesabımda çok takipçim oldu. Güzel tepkiler aldım. Çok mutlu oldum. Bunu hayatım boyunca unutamam" diye anlattı.

Trabzonspor'un tanıtımında yer alan Hicran: Hayatım boyunca unutmam

MANEVİ OLARAK BÜYÜK DESTEK
Reklam filminde Hicran ile birlikte oynayan baba Alaattin Yıldız ise, "Forma tanıtımı yayınlandıktan sonra Hicran çok ünlü oldu. Para aldınız mı diye sordular. Bir kuruş almadık, almayız da. Manevi olarak bize büyük bir destek oldu. Kızımın gözlerinin içi gülüyor. O da bize yeter" diye konuştu.

Trabzonspor'un tanıtımında yer alan Hicran: Hayatım boyunca unutmam

KIZIMIN GÜLMESİ HAYAT VERİYOR
Anne Saime Yıldız, Hicran'ın yüzünün gülmesinin kendisine hayat verdiğini söyleyerek, "Yürüyemiyor, sadece konuşuyoruz. Buna da binlerce kez şükür. Tanıtım klibi yayınlandıktan sonra telefonlarımız susmadı. Bizler çok mutlu olduk. Kızımın gülmesi bana hayat veriyor" dedi.

Sabah

Yorumlar (6)
61 6 ay önce
Allah razı olsun çocuğu mutlu ettiniz rabbim şifa versin insAllah
İsiyin 6 ay önce
bu uşağı şampiyonlukla mutlu edemediniz
Taka61 6 ay önce
Trabzonspor büyük bir camiadır böyle nadide hastalığa yakalanmış meleklerimize gerekli desteği yapmada biz taraftarlara bir görev düşerse vazife vermelidir çünkü bizler melekler için varız başkanımızın bu konularda hassas olduğunu biliyoruz çocuğumuza onun gibiler acil şifalar diliyorum her insan gibi
Sezer 6 ay önce
Tff mhk ve iktidar partisi trabzon çocuklarını üzmek hiç mi ağrınıza gitmiyor Hiç mi vijdan azabı çekmiyorsunuz. Göz göre göre harcıyor emekleri ziyan ediyorsunuz‼️
61 6 ay önce
O gülen gözlerin gülüşünü çalanlar var ya Allah'ım sen onları affetme.
Alperen bozkurt 6 ay önce
Belki o milyonlari kazanan ruhsuz topcular da izlerde bu camianin her yas gurubu ayni zamanda saglikli veya bu kizimiz gibilerin nelerden mutlu olabileceklerini kavlarlar biz hafdalardir uyku uyumuyoz kupayi almisiz bizi öyle avutuyolar biz kupa isdiyoruz ama sampiyonluk kupasini isdiyoz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@