"Trabzonspor'un kupası sarayda!"

Trabzonspor kongresinde dikkat çeken açıklamalar

Trabzonspor 07.04.2018, 12:16 07.04.2018, 12:39

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kongresinde 1967 Trabzonsporlular Taraftarlar Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu açıklamalarda bulundu.

Hatayoğlu, özellikle şike konusunda konuşurken, eski başkanlardan İbrahim Hacıosmanoğlu, Sadri Şener ve mevcut başkan Muharrem Usta'ya eleştirilerde bulundu.

Hatayoğlu'nun açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

Cumhurbaşkanı Erdoğan evet demedikten sonra kupa Trabzon'a gelmez. Kupanın gerçek adresi Saray'dır. Aziz Yıldırım denen şike çetesinin lideri Avrupa mahkemelerine kendini aklamak için başvurdu, gittiği her şeyden şikeci olduğunu söylediler. Onu bu ülke korudu akladı. Bundan önceki başkanlar söylemlerle değil eylemlerle icraat yaptı. Makamınız mevkiniz siyasi düşünceniz herşeyiniz Trabzonspor'dan Allah'ın ayetinden daha mı büyük? Trabzonspor'a ve bu şehre büyük ihanetler edildi. Ben sizin gibi sineye çekmiyorum isyan ediyorum. Siyaseten nemalanacağım, milletvekili olacağım, cebim dolacak diyenlerin hiçbirisi kupamızı ver demedi. üzerinize alınmayın ama hiçbirnize saygı duymuyorum. Sayın Hacıosmanoğlu benim içni taraftar diyor evet ben taraftarım. deplasman deplasman gezdi. Sen ise kupa çalındı, yalandan taraftara o şikeciler 1 ay sonra o koltukta olmayacak dedin ama kupayı çalanların hiçbirisine sesini çıkaramadın. Ben Trabzonspor için gemileri yaktım burada yalandan bağıranlar eğer adamsa birazdan konuşmamı bitiriyorum isterse beni gelsin çıkışta bulsun.

Sadri Şener de borcu İbrahim Hacıosmanoğlu'na borcu bırakırken kulüp battı gitti dediler, aynısı Muharrem Usta'ya devredilirken de söylendi, şimdi de bunu konuşuyoruz. Sadri Şener Trabzonspor'un borçlanmasına neden oldu ve bu borç çığ gibi büyüdü. Muharrem Usta ve yönetiminin söylediği borç mu doğru yoksa İbrahim Hacıosmanoğlu'nun söylediği mi? Bunu artık netleştirin. Ahmet Çubukçu'yla defalarca konuştum büyük paralar verip transfer yapmayın, Yönetime 2 kez kovulmuş Ersun Yanal'ı Trabzon'a getirmeyin dedik ama bildiklerini okudular. Her iki başkan adayına da söylüyorum, herm Usta ve Hacıosmanoğlu yönetiminin defterlerini didk didik edin ve kim ne kadar haksızlık yapmış bunun hesabını sorun. Her kim Trabzonspor'un parasını çarçur etmişsi birilerini nemalandırmışsa, prim yapmak için kulübün etrafında dolanmış yönetime girmek için zorlamışda namussuzdur.
Yorumlar (29)
SALİH 3 yıl önce
Helal olsun kardeşim. Sizi cani gönülden destekliyorum.
Sinan 3 yıl önce
Hela olsunn .bunu korkmadan yilmadan soyledinyaa helal olsun .senin paran yok başkanlık yapasin ama yüreğin var helal olsun
Serkan 3 yıl önce
Adam adam hele sukur benim gibi dusunen biride cikip konustu.Allahina kurban Alaattin kardes.Bizim Trabzon sevgimizi suistimal edip sirf saraydakine yalamalik yapip siyasi cikar saglayip kendi isini yoluna koyan sahtekar baskanlara kapak olsun.
Gurbetçi 06/61 3 yıl önce
Siyaset bizi batırdı.yaziklar olsun.
Yıldırım34 3 yıl önce
Gerçekleri söyleyen Alaattin Hatayoğluna teşekkür ediyorum kendisini cesaretinden dolayı kutluyorum!! Ne de olsa İstanbul da yaşıyor... Şike çetesi ve onları koruyan akp genelbaşkanı tayyip erdoğanı hedef göstermedi %100 doğruları söyledi”KUPAMIZ Tayyip Erdoğan’da...
Horyanlı kazim 3 yıl önce
Dağ daki sağır bile duydu kupanın nerede olduğunu laf değil icraat istiyoruz ,
Halil 3 yıl önce
Bravo
ahmet61 3 yıl önce
hadi be ordan ben şampiyonluğu heycani Sadri Şener zamanında yaşadım gerisi hikaye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@