Trabzonspor'un borcu ne kadar?

Divan Genel Kurulunda Trabzonspor'un borcu açıklandı

Trabzonspor 20.05.2017, 14:03 20.05.2017, 15:24
Trabzonspor'un borcu ne kadar?

Trabzonspor Divan Genel Kurulu toplandı.


Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören Trabzonspor'un borcunu 674 milyon ( 64 Trilyon) olarak açıkladı.

Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören yaptığı açıklamada, "Gerçekleşen gelir nve giderler sonucunda oluşan mali tablolara göre Dernek ve bağlı şirketlerin 31.03.2017 tarihi itibari ile 87 milyon 438 Bin 429 TL kısa vadeli mevcutları, 356 Milyon 494 Bin 141 TL kısa vadeli borcu, 405 milyon, 567 Bin 265 TL uzun vadeli borcu olmak üzere toplamda 762 Milyon 61 Bin 406 TL borcu bulunmaktadır. Bu mevcut rakamların sonucunda kulübümüzün 674 Milyon 622 Bin 977 TL net borcu bulunmaktadır." ifadelerine yer verdi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Serkan 4 yıl önce
Vay be büyük başkan borcu nerdeyse sıfırladı!!Bunların alayı yemeye geliyor yazıklar olsun,50. yılda şampiyonuz ver gazı ver gazı,daha anlımızın akıyla Kazandığımız şampiyonluğu malum şahıstan isteyemiyoruz birde seneye şampiyon olacakmışız,hadiyin ordan.
firtina61 4 yıl önce
bu nasil oluyor anlamadim haciosmanoglu zamaninda ve ustanin devir aldigi dönemde 480 milyon kadar borc vardi hangi ara bu borcun üzerine 200 milyon eklendi? bu yönetimde mi yemege geldi buraya görünen o ki emege gelinmis yaziklar olsun
Enes61 4 yıl önce
bu adamlar geldiğindeki döviz kuruna bakın bide şimdikine. sonra faizlerede bir bakın paradan anlamayan adamlar gelmiş konusuyor. borcu sen ben birbirimize vermiyoruz bunlar katlanan paralar.
Selim ts61 4 yıl önce
Aslında bu yönetim fazla borç yapmadı döviz artınca borç arttı
sng 4 yıl önce
batmışız haberimiz yok. bu mali tabloyla kimse transfer falan beklemesin. şampiyonluk zaten hayal. boşuna paranızı harcamayın. 2011 de TS zaten bitirildi
ercan 4 yıl önce
Takım kaç yıldır değirmen gibi geleceğini öğütüyor. Onca masraf heba oldu. Başarı yok, cezalar ve futbolcu ödemeleri aldı başını gidiyor. Euro artışı da cabası. Kısa vadede bir şampiyonluk ve full statla bu takım ayaklanır. Hala transfer transfer diyoruz. Olmayan parayı harcarsan olacağı budur. Trabzon alttan daha fazla adam çıkartmalıdır. Tek Yusufla olmaz bu işe..
adilhan 4 yıl önce
yok artık kur farkıymış, yaw kombineler stadyum gelirleri sposorlar noldu? Hani borç azalacaktı uçmuş gitmiş, birde uefadn ceza gelirse ne olacak şimdi????
kadir 4 yıl önce
kambiyo zararı bunlar. yani kur arttığı için kısa+uzun vadeli banka borçları bilanço tarihli kur değeri ile yeniden değerleniyor. adamlar geldiğinden beri çabalıyor ama ekstra bir borç yapmadılar. biraz destek olalım takıma.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@