banner556

Trabzonspor'dan son dakika Sörloth açıklaması

Trabzonspor Sörloth'un Trabzon'a dönmemesi üzerine açıklama yaptı. Gelen teklif doğrulandı...

Trabzonspor 12.09.2020, 12:22 12.09.2020, 12:47
Trabzonspor'dan son dakika Sörloth açıklaması

Trabzonspor'da Sörloth'un Trabzon'a zamanında gelmemesi üzerine bordo mavili kulüp resmi açıklama yaptı. Trabzonspor Liepzig'in teklifini de doğruladı.

İşte yapılan o açıklama;

Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir.

Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç’e gitmiştir. Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon’da olması gereken oyuncumuz, Oslo’da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon’da olacağını tarafımıza bildirmiştir.

Bugün itibariyle henüz Trabzon’a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar (117)
Rr 5 ay önce
Bizi seviryormus gibi yapanlara bizde inaniyormus gibi yapıyoruz sat gitsin çok ararsın trabzonu gidenlerin haline bak
Mantıklı 5 ay önce
Yorumcuya cevaben !!O saydıkların, her yerde olur, Trabzon’da olmaz !!RTE yasakladı onları bize. Malum, Trabzonlu “, Yaradana bağlı ya hani hep öyle diyorlar ya, o yüzden ..
Kocaeli 5 ay önce
Fatih Sağlam bu durumda başkanın suçu ne.Sen neyin kafasını yaşıyorsun.
Fatih sağlam 5 ay önce
Ağaoluna toz kondurmayanlar,,,ses yok
Serko61 5 ay önce
Bizim başkanın maşAllah dediği 40 gün kalmıyor gidiyor, artık adını pinokyo ağaoğlu koydum başkan..
Vatandaş 5 ay önce
Trabzon çok arar doğru dedin hele çömlekçilik boztepeden aşağı bakınca o beton yığınını sahildeki pis kokuyu molozdaki yıkık dökük binaları çok arar çokkkk. Daha nerden bulur böyle bir şehir
Sr kr 5 ay önce
Adam gitmek isteyince karaktersiz mi oluyor? Daha iyi iş teklifi alsan “yav ben patronumu çok seviyorum, onu bırakamam “ mı dersin? Bu kolpaları bırakın hemşerim. Bu adamlar futbolcu ve sağlık olsun diye spor yapmıyorlar. Geçen sene bu adama pandemi arasından sonra Trabzon çetesi pas bile atmadı. Yolu açık olsun. Türkiye Ligine gelmiş geçmiş en iyi forvet Sörloth. Sayesinde biraz olsun itibarımız düzeldi.
Davut kazancı 5 ay önce
Ağaoğlu tv de çok karekterli uşaktır demişti,ne oldi Ağaoğlu
Yorumcu 5 ay önce
Yav nesini arayacak Trabzon'un? Futbolcu adam eğlence ister, gezip tozmak ister. Trabzon'da bunların hangileri var? Bu şehrin önce bunlara yatırım yapması lazım
elvan gurbet 5 ay önce
Her yabanci bizi satiyor kardesim
Yusuf Yıldız 5 ay önce
Sörloth'un yerinde hangi yabancı olsa Almanya'yı tercih ederdi. Bu yüzden olaya duygusal değil mantıksal bakalım..Gol kralı olan bir topcuyu bütçesi zayıf olan tspor'un elşnde tutması mümkün değil zaten..
Soner 5 ay önce
sorlth satmak için yaptıkları tiyatro helal olsun başka sözüm yok
analist_61 5 ay önce
katılıyorum. bunu daha önceden planlayıp yerine santrafor alınabilirdi. her zamanki gibi yavaş hareket ediyorlar.
fg 5 ay önce
o zaman sorlothun trabzonda olduğuna dahi elinde belge var mı ? ha belkide kulüp dedi ona gelme trabzona dimi size feneri tutmak yakışır trabzon sizi aşar karakterli takımız ya ondan
Hasan 5 ay önce
Akşam Rize'de son dakika penaltısını görenler ligin sonunu tahmin ederler.
Taraftar 5 ay önce
Çok sacma bir açıklama adam gitti gitti.neden doğruyu soylemiyorsunuz
Memleket 5 ay önce
İyi paraya satmakta sakınca yok.
Ilker 5 ay önce
Bunlar dogrusya, Allah seni bildigi gibi yapsin. Adam sanmistik seni. Gönderin gitsin. Veya oynatmayin cürüsün gitsin. Kimse bu amblemden dsha büypk degildir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@