Trabzonspor'dan Şenol Güneş açıklaması!

Özkan Sümer, Şenol Güneş'in geleceği iddiaları üzerine konuştu

Trabzonspor 01.05.2018, 12:59
Trabzonspor'dan Şenol Güneş açıklaması!

Trabzonspor'da son dönemde gelecek yıl teknik direktörlüğe getirileceği iddia edilen Şenol Güneş hakkında bordo mavililerin başdanışmanı ve futbol koordinatörü Özkan Sümer açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor tarihinin önemli isimlerinden olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile ilerleyen zamanlarda ki çalışma düşüncesi ile ilgili olarak Sümer, "Duygu ve düşünce başka ama Şenol çok sevdiğim, takdir ettiğim birisi. Benim öğrencim oldu ve hocalık zamanımda zaman zaman bir araya geldik. Ama bu ayrı bir şey. Şartlara göre değerlendirmeliyiz" dedi.
 

"OKAY, YUSUF VE ABDÜLKADİR'İN AYRILMALARINI DOĞRU BULMUYORUM" 

Trabzonspor'un 3 genç milli futbolcusu Okay Yokuşlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için de Özkan Sümer şunları söyledi: 

"Gitmelerinden yana değilim, doğru da bulmuyorum. Onlar sportif açıdan daha verimli olacaklar ve bu verimlilikleri onların değerini de büyütecek. Sonra Trabzonspor, prestij yönüyle de değerlendirerek bu futbolcuları iyi kulüplere göndererek ekonomik olarak fayda sağlamalı. Ama üçünün de Trabzonspor'da çok işleri olduğunu düşünüyorum.

Yorumlar (10)
Cesur 3 yıl önce
Sayın Güneşi severiz, sevmeyiz. Bu saatten sonra bu tür tartışmalar Trabzonsporumuz için gereksiz ve lükstür. Zaman birlik ve dirlik zamanıdır. Herkes kendi kaprislerini bir yana bırakıp sadece kulübe nasıl faydalı oluruz düşüncesinde olmalıdır.
Ekrem 3 yıl önce
Özkan hoca senol hoca yi getirecek insALLAH
Ts Taraftarı 3 yıl önce
Gelmeli bizi sadece o kurtarır
ZayeraliTs 3 yıl önce
Aynen kardeşim bizi ancak o düzlüğe çıkarır ama keşke herkes senin gibi bu gerçeği görebilse. Şampiyonluk sadece sahada kazanılmıyor maalesef bizim memleketimiz de. Hocamız bjkyı iki yıl üst üste şampiyon yaptıktan sonra orda bile bir üçüncü yıla izin çıkmadı her türlü rezilliği yapmaya başladılar ona tiyatrocu yapıyormuş kendi Yaptıkları emek hırsızlıklarını millete tiyatro seyreder gibi yutturdular hocamızı hastanelik edip tiyatro oynuyor dediler. Hocamızın yeri Trabzondur bekliyoruz sabırsızlıkla
Aziz 3 yıl önce
Uygundur hocamız ivin şartlar uygundur
tarıkbuğra 3 yıl önce
bence gelmesin.ikinci kez gelen başarılı olamıyor.hem şenol güneş şampiyonluk yaşadığı takıma karşı daha başarı kuramaz ve ayrıca sadece hazır kadronun başına gelerek başarılı oluyor.slaven biliçin kurduğu takımla iki sene şampiyonluk yaşadı.tıpkı daha önce 2011 de ersun yanalın kurduğu takımla şampiyonluk yaşadığı gibi. sonra cenk tosun gitti yerine aldığı vagner love onun yerini dolduramadı ve şampiyonluğu hatta şampiyonlar ligine katılmayı kaybettiler.bize başarıya aç hoca ve futbolcu lazım
x5461 3 yıl önce
gelmesin yeni genc oyuncular ve yeni genc teknik heyet Fatih tekke gibiler
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Rıza Hocaya güvenilirse Şenol Hocanın vereceği katkının 3 katını verir, Rıza Hocanın Denizli Konya Kasımpaşa gibi takımları zirveye oynattığını unutmamalıyız, Şenol Güneş bu takımları zirveye oynatabilirmiydi bence oynatamazdı kalite burada ortaya çıkıyor anlayana idrak edebilene
HAKAN CENGIZ 3 yıl önce
okay trabzonsporda ayakta duramiyor nerde oynacak bu kafalan?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@