7m

7m

hyundai

Trabzonspor'dan Nwakaeme hamlesi! Yeni sözleşme...

Trabzonspor yönetimi Nwakaeme'ye yeni sözleşme imzalatmak için görüşmelerini sürdürüyor

Trabzonspor 15.12.2021, 09:44
Trabzonspor'dan Nwakaeme hamlesi! Yeni sözleşme...

Trabzonspor ’da dış transfer kadar iç transferde de hareketlilik yaşanıyor. Bu konuda ana gündem maddesi; Anthony Nwakaeme... Sezon sonu kontratı bitecek olan Nijeryalı yıldız ile uzun süredir görüşen Bordo-Mavililer, yeni bir hamle yaptı.

Fanatik'te yer alan habere göre;

İlk etapta menacerinin 3 yıllık kontrat üzerinden senelik 3 milyon Euro talebi bulunurken, ikinci görüşmede Nwakaeme 2 artı 1 senelik mukaveleye sıcak bakmıştı. Rakam bazında ise hâlâ fark var. Görüşmelerde 3.raunt başlarken, yönetimin 1.5 milyon Euro maaş artı 750 bin Euro civarı bir imza parası önerdiği öğrenildi. Böylelikle yıldız oyuncuya, takımdaki tavan ücret teklif edilmiş oldu.

Tavan ücrete çıkıldı

Bazı Arap kulüplerinin Nwakaeme’ye ilgisi bulunurken, Trabzonspor Yönetimi artan döviz kurunu da göz önünde bulundurarak takım içindeki tavan ücrete çıkmış durumda. En geç Ocak ayında bu işin noktalanması hedefleniyor. Nwakaeme’nin son teklife cevap vermesi bekleniyor.


Yorumlar (12)
Erdem 6 ay önce
3 milyon € verir isek kalacak mı Nwakame, kalacak ise verin anlaşalım. Başka takım Nwkameye 3 milyon € verir mi, bu ligde balıklama atlarlar. Adana bile Deli ve Baotelliyi aldı seneye onlar bile 3 milyona Nwakameyi alır merak etmeyin. Ondan daha yaşlı Sosaya 3 milyon veren fenev hemen veririr mesela. 32 yaşında oyuncuya 1.5 milyondan fazla veririlir mi ? 34 yaşında Gervinhoya Nwakameden fazla verildi bence verilir, kim Gervinhoya 1,5 milyon+650 bin vermiş acaba, Nwakame Gervinhonun aldığı paradan daha azını neden alacak. FAKAT 3 MİLYON VERİLİR DE NWAKEME HALA KALMAZ İSE YAPACAK BİRŞEY YOKTUR. YOLU AÇIK OLSUN. AMA 3 MİLYON VERİLMEZ İSE BU DA İÇ TRANSFER BAŞARISIZLIĞIDIR. Çünkü seneye Nwakaemeden daha iyisini daha gencini daha ucuza bulun zaten Nwakaeme bizden gitmek adına kendine kulüp bulur merak etmeyin.
Erdem 6 ay önce
Evet, ali koç öyle der gider fakat İrfan Cana 10 milyon € verir. İrfan Canı alır üstüne Mesut Özili alır ama bakmaz bunlar kaç para. Onların bu savruklukları olmasa idi biz zaten bu borca batmaz idik. Piyasayı bu hale getiren fenev değil mi cinconlar değil mi ? Biz vermesek anında Sosa gibi balıklama atlayacaklar ne anlatıyorsun. Bizim 2 milyon verebildiğimiz 34 yaşında Sosaya 3.5 milyon € verir sonra Ahmet Başkan bu konu hakkında konuşmadığı için teşekkür ederim der. ali bey hiç hiç düşünmüş mü Türk sporu ne alemde bu kadar paralara neden Türk takımları Avrupada 15. sırada. Ama onun akıl hocası Aziz Yıldırım var.
barış felekoğlu 6 ay önce
1 € geçen yıl 8 bin TL şimdi 16. 3 milyon € çok uçuk. Ali Koç bile belimiz büküldü diyor...
Yönetimin teklifi süper.
Dengeleri bozmadan, imza parasıyla çözüm getirmiş. Yaşına göre iyi teklif.
tarafsız 6 ay önce
komik olmayın nedir bu paralar. 3 yıllık sözleşme 3 milyon euro isteyen adamı direk göndericeksin. baba senın yaş akaç hayırdır sen. sirk mi burası???
EMRE 6 ay önce
Saçmalamışsın. Adam aldığı paranın hakkını hep verdi. Daha iyisi var mı daha ucuza. Adamında hakkı. son kontratı. O olduğunda rahat maç izliyorsun. daha ne istiyorsun. bilmediğin işlere yorum yapma.
Araklee 6 ay önce
Sirk ne alaka emice ? Sirkte olunca, belli bir yaştan sonra büyük paralar mı kazanılıyor? Orası tam anlaşılmadı.
Kemal 6 ay önce
Haklısın da çok özledik şampiyonluğu. Bize mutlu ve aklı TSda bir Wkamae lazım kardeş. Verecez ne istiyorsa, olacaz şampiyon. Sonra bakacaz önümüze
Volkan 6 ay önce
Fazla naz aşık usandırır...
T.B 6 ay önce
YASI 27 OLSA NEYSE. AMA O YASDA 1.5MIO YILLIK ANCAK. KABUL ETMEZ ISE GIDEBILIR. BAKALIM HANGI TAKIM ONA O PARAYI VERIR.
lokman 6 ay önce
Bu oyuncuyu Trabzon a gelmeden önce kim tanıyordu?Eğer ocak ayında imzalamazsa kadro dışı bırakalım..Zaten yaşlandı.Böyle yaparsak Mehmet Ekici gibi futbol hayatı biter.
Ali 6 ay önce
Seneye daha iyi bir sözleşme alabilmek için bu sene mecburen iyi oynayacak. Bu sene şampiyon yapsın da seneye istediği yere gitsin. Sürekli sakatlanan bir adama o yaşta o para verilmez.
devran 6 ay önce
bu adam sene sonunu ancak götürür bence uzatilmasin aldigimiz oyuncu orda rahat oynar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@