Trabzonspor'dan flaş açıklama! FIFA...

Bordo mavili kulüp CAS kararını doğruladı

Trabzonspor 27.03.2017, 21:58 27.03.2017, 22:56
Trabzonspor'dan flaş açıklama! FIFA...
Trabzonspor'un CAS'a yapmış olduğu başvurunun reddedildiği bugün akşam saatlerinde gündeme bomba gibi düşmüştü. Bordo mavili kulüp bir açıklama yayınlayarak bu iddiayı doğruladı ve bundan sonra atılacak adımları açıkladı.

İşte o açıklama;

Kulübümüzün UEFA, TFF ve Fenerbahçe Kulübü aleyhine yapmış olduğu müracaatın reddedildiğine dair CAS kararı bugün akşam saatlerinde avukatlarımıza bildirilmiştir.

Daha önce defaten açıkladığımız üzere bu davanın konusu yetki ve uygulanacak cezalar olup; tescillenen şikenin varlığı bu dava konusu değildir. Adı geçen kulüp ve şahısların şike eylemlerinin varlığı UEFA Disiplin Komitesi, UEFA Temyiz Kurulu, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararları ile de sabittir. Kaldı ki, CAS’ın önceki kararlarında, Türkiye’de adli yargı mercilerince ne karar verilirse verilsin kendi kararlarının asla değişmeyeceğine vurgu yapılmıştır.

Kulübümüzün sürece yönelik bütün olasılıkları değerlendirerek yol haritasını belirlemiştir. CAS’a yapılan müracaatımız ile ilgili olarak yöneticilerimiz ve hukukçularımızın önceki açıklamaları ile de sabit olduğu üzere süreci bugüne kadar kararlılık ve ciddiyetle takip eden kulübümüz, bundan sonra da hukuken hakkını aramaktan ve FİFA’ya müracaattan imtina etmeyecektir!


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (33)
tt.tolgahan tokkan 4 yıl önce
ulan kefenciler hala anlamadiniz fener holigani haci recep fenerin kümeye razi degil müslümanya cecmis olsun size bize
Numan 4 yıl önce
Boşu boşuna her şey. Tezgah kurulmuş sen ne yaparsan yap. Ülkemizin yetkilileri taraflı nasılsa buldular suç atacak bir yer hakim savcı hak getiri...
Mustafa 4 yıl önce
NASAYA GIDIN NASAYA SIZI BELKI O KURTARIR.????????
nuri cebiroglu 4 yıl önce
konuyu kapatın ve gundeme dönun.ınsanlara yalan söyluyor yönetım.
uğur yalçın 4 yıl önce
bir kez şu taraftara dogruları gerçekleri söyleyin ayıptır ayıp bu iş bitmiş artık daha fazl alay etmeyin bu taraftarları oyalamayın ya yeter artık
ali ay 4 yıl önce
gölge yönetim onurunuzun varsa istifa edin...birde bedava bilet almak uğruna takımını satan sahte taraftarlar sizde lütfen stadı terk edin
sedat 4 yıl önce
darbe üstüne darbe bundan sonrada gideceginiz yer mars mahkemesi olur herhalde
ali 4 yıl önce
bu şikeli lige digiturk alarak destek veren tsli şike yandasıdır.ne olursa olsun fb adına teşvik dağıtan adamı teknik direktör alıp şikeden şikayet edilmez.
uğur yalçın 4 yıl önce
tek ona degil unutma bu ülkede kim ne derse o oluyor kim atadıtüpçüyü ve niye atadı unutma orayı es geçme
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@