Trabzonspor'dan bir transfer daha! Genç isim sözleşme imzalandı

Trabzonspor, Ahmet Baha Bilgi ile sözleşme imzaladı.

Trabzonspor 08.07.2019, 20:27
Trabzonspor'dan bir transfer daha! Genç isim sözleşme imzalandı

Trabzonspor Ahmet Baha Bilgin ile bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sözleşme imzaladı.

Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven’in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Ahmet Baha Bilgin’le 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Törende konuşan Yaşar Kibar Güven, “İki yetenekli oyuncuyu daha kadromuza kattık. Her iki futbolcumuzun da yüksek performans sergilemesini bekliyoruz. İnşallah hem kendi kariyerleri hem de kulübümüz için hayırlısı olur. İki futbolcumuza da başarılar diliyorum” dedi.

Trabzonspor altyapısından yetişen genç oyuncumuz Ahmet Baha Bilgin ise, “Bugün altyapısından yetiştiğim Trabzonspor’a imza attığım için çok mutluyum. Aileme ve beni yetiştiren herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah çok çalışıp, beni beğenen ve güvenenleri mahcup etmeyeceğim” şeklinde konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
kemalsdk 7 ay önce
Bu İş Genç işi,,,Gençlerimize GÜVENELİM,,,,,Yeter ki Şans Verilsin,,,,,
? 7 ay önce
başkanımızın vardır bir bildiğiiiii.....ses yokkkk..
Ers61 7 ay önce
Millet olarak hiçbir işi kararında bırakmayız, abartmayı severiz. Takım, çoluk çocuk doldu. Şampiyonluk bunlarla mı gelecek? Ortada henüz golcü yok. Hadi hayırlısı...
Ts612828 7 ay önce
Gerçektende abarttılar. TRABZONSPOR gençlere önem veriyor deyip şişiren medyanın gazına geldiler. Sanki aldıklarının hepsini oynayacaklar. Her hafta 2 si oynasa takım iskeleti nasıl oluşacak oynamayıp yedirip içirip kulübede şismelerini bekleyecekler galiba. 2 3 tane aldınız tamam 7 8 tane nedir kardeşim. Sezon sonunu hangisi görecek bakalım. Oynatacaksaniz hangi birini oynatacaksiniz oynatamazsaniz boşuna niye aldınız. HELVA YAPACAKSINIZ BUTÜN MALZEME TAMAM ŞEKER YOK. ne olacak şimdi???
trabzonlu 7 ay önce
paran olmayınca dükkanına kaliteli mal alamazsın bizim alt yapıya güvenmiyorlar insanları oyalamaktan başka bir şey deyil
M.Bahadir 7 ay önce
Erds61 Ne demişler sakla samani gelir zamanı.. sabir...
Ers61 7 ay önce
Yorumumu beğenmeyeleri, lig başlayınca görürüm. O zaman sa bakalım böyle sabırlı ve hoşgörülü olabilecekler mi mevcut yönetime karşı? İnşAllah, ben mahcup olurum!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@