banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor'da Sosa ve Novak kararı

Trabzonspor iki futbolcuyla yeni sözleşme imzalamak istiyor

Trabzonspor 01.08.2019, 07:58
Trabzonspor'da Sosa ve Novak kararı

Trabzonspor, Jose Sosa ve Novak'ın sözleşmelerini yenilemek için oyuncularla yeniden masada... İki futbolcunun sözleşmesinin devam etmesi için görüşmeler aralıksız sürüyor.

Yönetim bir yandan kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da iç transferde hareketli günler yaşıyor... Karadeniz ekibi, takımın tecrübeli isimlerinden Sosa ile aylar öncesinden yeni sözleşme konusunda görüşmelere başlamıştı. Bordo-mavililer, son olarak 33 yaşındaki futbolcuya senelik 2 milyon euro'dan 2+1 yıllık yeni sözleşme teklif etti. Şu anda 3.2 milyon euro kazanan Sosa ise 2.5 milyon euro'ya kadar düştü. Pazarlıklar devam ediyor. Fırtına'nın bir diğer sözleşme uzatmak istediği isim ise Filip Novak... Geldiği günden bu yana gösterdiği performansla beğeni kazanan Çekyalı sol bek için de menajerine haber gönderildi. Sözleşmesi 2020'de bitiyor.
.

Yorumlar (7)
Gökhan 1 yıl önce
Bu iki futbolcunun da aynı nwakaeme gibi takıma daha uzun hizmet etmesi gerekiyor. Eğer ki alttan gelen gençlere yol gösterecek tecrübeli isimler gerekiyorsa bunlardan iyisini bulmak zor. Neredeyse forvet kadar gol atan Novak ve maestro Sosa...
yasar 1 yıl önce
takımın kilit ismi mutlaka sözleşme uzatılmalı, novak ile uzatılmalı son 10 yılın en iyi sol beki
h.s 1 yıl önce
Sosa için aceleye gerek yok bence
Mm 1 yıl önce
İkisinede yakışır.
sosa gidebilir 1 yıl önce
onazzi, obi, parmak, yusuf, olan ortasaha da sosanın yokluğu sırıtmaz, adam sürekli geçen sezonun ilk yarısının son 5 maçındaki performası sürdürürse başka. o da zor, yaşlandı.
firtina61 1 yıl önce
dogru karar
Hasan 1 yıl önce
Novakta geç kalındı. Adam tek başına Feneri maskara etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@