alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor'da operasyon başladı

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor yeni sezon yapılanma çalışmalarına başladı. Bordo-Mavili ekipte Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gelişiyle köklü değişim start aldı. Teknik kadroda görevli masör ve malzemecilerden işe başlayan yönetimin A takımda görev

Trabzonspor 31.05.2016, 11:23 25.06.2020, 15:27
Trabzonspor'da operasyon başladı

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor yeni sezon yapılanma çalışmalarına başladı.

Bordo-Mavili ekipte Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gelişiyle köklü değişim start aldı. Teknik kadroda görevli masör ve malzemecilerden işe başlayan yönetimin A takımda görev yapan masör ve malzemecilere "dilerseniz alt yapıda görev alabilirsiniz" teklifini tebliğ ettiği iddia edildi.

A takımda görev yapan Rüstem İlyas, Okan Erdem, Cihan Birinci ve Fatih İnce’ye alt yapılarda görev yapabilirsiniz denildiği iddia edildi.

A takımda masör olarak görev yapan yılların deneyimli ismi O.Şefik Erkaya’nın Medical sorumlusu görevine getirileceği iddia edildi.

1461 Trabzon’da masör olarak  görev yapan Metin Zihni’nin Trabzonspor’da A Takım masörlüğü görevine getirildiği öğrenildi.

Bu isimlere alınan kararların 1-2 gün içinde yazılı olarak tebliğ edilmesi beklenirken, bazı isimlerin alt yapıya gitmek istemedikleri ve istifa etmeyi düşündükleri bilgisine ulaşıldı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@