Trabzonspor'da Muharrem Usta dönemi incelenecek

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor’un tüm hesaplarını inceleteceklerini açıkladı.

Trabzonspor'da Muharrem Usta dönemi incelenecek
banner432

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp ve kendisine bağlı 5 ayrı şirketin bağımsız denetim kurulu tarafından 45 gün inceleneceğini belirterek, "Bizim de içinde bulunduğumuz döneme ait tüm harcamalar ortaya çıkacak ve rapora göre hareket edeceğiz" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Akyazı Stadyumu'nda basın toplantısı yaparak kulübün içinde olduğ mali tabloyu detaylı şekilde paylaştı. Kulüp ve kendisine bağlı 5 ayrı şirketin bağımsız denetim kurulu tarafından 45 gün inceleneceğini aktaran Ağaoğlu, kendilerinin de içinde bulunduğu döneme ait tüm harcamaların ortaya çıkacağına ve rapora göre hareket edeceklerini anlattı.

Ağaoğlu, forma sponsoru ile halen devam eden forma sponsorluk anlaşmasının gelecek sezon sonunda sona ereceğini, ancak Muharrem Usta yönetiminin kongreden 1 gün önce forma sponsorluğunu 5 yıllığına farklı bir şirketle anlaşma yaptığını açıkladı.

Başkan Ağaoğlu şunları söyledi: "Dedektiflik yapıyoruz. Nihai raporda elimize gelmedin şunu yapacağız demek yanlış olur. Bağımsız bir şekilde incelenecek. Bu rapor sonucunda ortaya çıkacakların gereğinin de yapılması lazım. Bizim birinci öncelikli amacımız ne aldık. Aldığımızı tespit etmek giderken de ne bırakacağız. Bunu tasdik etmek. Ben bu uygulamayı yapacağımızı Muharrem Usta’ya da söyledik. Yapılanların haftada bir iç denetim tarafından denetlenmesi lazım. Yönetimin uyarılması lazım." 

YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 1 yıl Önce

Denetlensin de ustanın Trabzona verdiği zarar ortaya çıksın. Bir de çıkıp laf oyunları yapıp aldığım gibi bırakacağım diyordu. Yüzü varsa kongreden birgün önce imzaladığı sponsor anlaşmasını çıkıp açıklasın televizyonda. Adım gibi eminim kendi şirketidir.

şehzade
şehzade - 1 yıl Önce

Utanmaz adam kongreden birgun önce anlaşma yapmakta ne buna hakkın varmı madem yapıyorsun delikanlı gibi açıkla herkes bilsin gizli madde koymakta ne oluyor aziz yıldırım ı getirip bu takımın başına koysan belki utanır bu kadar hıyanet yapmazdı en nihayetinde adam hırsızlığı fener için yaptı bizimkisi resmen düşmanlık yapmış

yasar
yasar - 1 yıl Önce

Usta Yönetimi nasıl devir aldı, devir aldığında kulubün geliri varmıydı .???!!! bir zahmet Hacıosmanoğlu ve Sadri Bey dönemini de denetletiniz.

Halil karaahmet
Halil karaahmet - 1 yıl Önce

Trabzonspor ancak böyle kararlı adımlar atmakla kurtarılır.Bu takım bu kadar şirketleri bünyesinde barındırıyor ve denetlenmeyip batma noktasına getiriliyor!Burası kimsenin babasının bağlığı değil ve bu takım kimsenin egolarını tatmin etme yeri değil!Bu takım hepimizin ve başka bir Trabzonspor daha yok.Kesinlikle bütün başkanların yaptığı işler bağımsız bir kurum tarafından denetlenmeli!Sevgili başkanım iyi yoldasınız kararlılıkla devam.Yalnız değilsiniz.Bu takımın gerçek sevdalıları sizin yanınızdadır.Ben kongre ve divan üyesiyim.Gerçekci tespitleriniz ve kararlı adımlarınız için tüm Trabzonspor sevdalıları olarak teşekkür ediyoruz.Kolay gelsin!İyiki siz elinizi bu taşın altına koydunuz sevgili başkanım!

halil
halil - 1 yıl Önce

forma sponsorluğunu anlamadım. Para kulüp kasasına girmiş mi? kaç lira? anlayan varsa yazsın lütfen

SIRADAKİ HABER

banner393