7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da Koita ne zaman imzayı atacak?

Prensip anlaşmasına varılan Koita için geri sayım

Trabzonspor 11.06.2021, 18:02
Trabzonspor'da Koita ne zaman imzayı atacak?

Transfer dönemine bomba gibi bir giriş yapan Trabzonspor Gervinho, Bruno Peres ve Marek Hamsik'e imzayı attırmıştı. Bordo mavililerde gözler şimdi de Fode Koita'ya çevrilmiş durumda.

Kasımpaşa'daki sözleşmesi sona eren ve prensip anlaşmasına varılan Gineli forvet, Trabzonspor teknik heyeti tarafından verilen özel antrenman programıyla çalışmalarını sürdürürken sözleşmeyi ne zaman imzalayacağı da belli oldu.

Bordo mavililerin Koita'ya gelecek hafta içerisinde resmi imzayı attırarak transferi Kamu Aydınlatma Platformu'na açıklayacağı öğrenildi.

Fırtına, Koita'nın yanı sıra transfer çalışmalarını da devam ettiriyor. Solbek, forvet ve stoper mevkilerine takviye yapmayı planlayan Trabzonspor'un yabancı futbolcu kontenjanı nedeniyle yeni bir transfer listesi üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Haber61 Spor Servisi


Yorumlar (7)
Ardasalı 1 yıl önce
Göreceksiniz bu koita alınan diğer forvetten daha iyi iş yapacak. Buraya yazıyorum..
Erdem 1 yıl önce
Forvet mevki olarak transferler yolunda gitmiyor gibi çünkü yabancı sayısına takıldık. Hamsi ve diğer transferler konusunda kötümser değilim içimde iyi şeyler olacak diye bir his var ama bu forvet olayını çözersek.
Kemal 1 yıl önce
sorloth gelmezse atacak diyelim
TS 1 yıl önce
Bu sezon maçlar da heryerde takımı td yönetimi
Maçlarda 90 dk ve tüm sezon boyunca tam destek olup takımı motive etmekten başka seçenek yok misal içerde belki ts baskı yer maç 60 70 dk gol bulamaz homurdama yuhalama vb gibi şeylere gerek yok 90dk tüm sezon boyunca tam destek olup ts u şampiyonluga taşıyacağız.
Oflu 1 yıl önce
Bu adam kötü futbolcu.
TS 1 yıl önce
Jack wilshere transferi olursa müthiş olur ön libero da çapa lik yapar hırslı oyuncu.
TS FAN 1 yıl önce
Koita nın TS de as forvet oynaması zor, Takım için en gerekli transfer golcü transferi,sonlara kaldı transfer için çalışıyorlar diyelim.Yabancı kontenjanı doldu ama oyuncu satılabilir.Ekuban ve Semedo satılabilir,tabii bunları satıp Koita yı almak ne kadar doğru tartışılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@