banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'da gençlere destek

Genç futbolcuların stresten etkilenmemeleri için çaba sarfediliyor

Trabzonspor 24.02.2018, 08:46
Trabzonspor'da gençlere destek

Trabzonspor’da üst üste gelen kötü sonuçlar, takım üzerinde moralleri bozdu. Bordo-mavili takımda özellikle genç yıldızlar, Okay Yokuşlu, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı gibi isimlerin baskı ve stresten etkilenmemesi için çaba harcanıyor.
 
Son oynanan Başakşehir maçında alınan yenilgi sonrası takıma karşı tepki oluşmuştu. Kulübün hem geleceği hem de takım açısından önemli olan futbolcuların olumsuz tkilenmemesi isteniyor.
 
Yetenek ve takımdaki yerleri bakımından Yusuf Yazıcı, Okay Yokuşlu ve Abdülkadir Ömür ayrı bir yerde duruyor. Altyapıdan yetişen Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün de kulüp tarafından ayrı bir yeri var. Bu nedenle de bu yetenekleri kaybetmek istemeyen bordo-mavililer, en az hasarla bu zorlu süreci atlatmaları için destek oluyor.
 
Teknik Direktör Rıza Çalımbay başta olmak üzere kulüp içindeki herkes genç oyuncular başta olmak üzere takıma moral aşılıyor. Öte yandan, Yusuf Yazıcı, Okay Yokuşlu ve Abdülkadir Ömür, Avrupa’lı birçok kulübün scout takibinde bulunuyor. Birçok kulübün scoutları genç yıldızları an be an izliyor.

Skorer


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Ahmet 3 yıl önce
10360000000 lira borcun sorumlusu bu çocuklar. Açmamış gülleri koparmaya çalışan tipler çok orada. Kaçın gidin çocuklar. Mustafa gibi, Yusuf gibi. Kendiniz ve aileniz için. Şikeciler öyle istiyor dağılsın Trabzspor. Öyle istiyor soyguncular. Gidin hem de bedava. Kimseye sömürtmeyin kendinizi. O kulübe 1 milyar da girse borç bitmez, dert bitmez. Sadece borç artar. Niyet kötü çünkü. Her gelen borcu büyüttü. Sıradan adamlar marka oldu gitti. Gidin hem de bedava. Fırsat vermeyin arsızlara, soygunculara....
Takım taraftarı 3 yıl önce
Bırakın bunları trabzonda spordan sporcudan kimse birşey anlamadığı için bunların işi de zor başta Yusufu havaya soka soka nerdeyse bitirdiniz sıra Abdulkadir de Okay bu takımın yine en iyi ve istikrarlı futbolcusu hiç olmasa mücadeleyi bırakmıyor buda herhalde trabzonlu olmadığındantir ama bu Yusuf ve Abdulkadir e en iyisi Roma'ya giden Cengizi gösterin çocuk nasıl gitti ve orada oynuyor hemte şampiyonlar liginde nasıl kendini geliştiriyor görsünler Yusuf artık deyil kendini geliştirmek geri gidiyor sahada işi gücü artistik hareket beşinde ki taraftarın hoşuna gitsin unutmasın ki o taraftar onu göklere çıkardığı alkışladığı gibi yere indirir yuhalar sonra kendi kaybeder biz zaten hep kaybediyoruz gerçi bu çocuklara akil taktik verecek kimsede yok zaten olsa böyle olmazdı
Ahmet 3 yıl önce
Doyumsuzlar taşı, toprağı ne varsakökten satın kurtulun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@