banner491

Trabzonspor'da formalar ikiye katladı

Yeni formalar yoğun ilgi gördü

Trabzonspor'da formalar ikiye katladı

Trabzonspor'da geçtiğimiz sene başında ilk bir haftada yaklaşık 2 bin forma satılırken, bu sene bu rakam 4 bin olarak dikkat çekti. Yönetim, TS Clublar’daki diğer ürünlere olan ilgiden de oldukça memnun. Ağaoğlu ve ekibi, lisanslı ürünlerden bu sezon ciddi bir gelir bekliyor.

Sponsorlukta son günler

QNB Finansbank ile 3 yıllık forma göğüs sponsorluğu anlaşması sona eren Bordo- Mavililer, birçok firma ile temas halinde bulunuyor. Şirketlerle son görüşmelerini gerçekleştiren Fırtına’nın önümüzdeki günlerde görüşmelerde somut adımlar atacağı öğrenildi. Yeni sponsordan gelecek sıcak para hem transferde hem de oyuncu alacaklarında kullanılacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ersoy ergul
ersoy ergul - 6 ay Önce

Yusuf ve Aldulkadir size tavsiyem kas adele yapınızı güçlendirin ikili mücadelelerde zayıf kalıyorsunuz kendinize neden bakmıyor çalışmıyorsunuz?

Hakkı
Hakkı - 6 ay Önce

Ne demek sponsor yok! Boşuna mı bakanları havaalanında beledi başkanımız? Boşuna mı İmamoğlu'nu bayramlaşmaya almadık? Boşuna mı hükümete yalakalık yaptık???

ayhan61
ayhan61 - 6 ay Önce

199 TL civarı olan formaların 4 bin adet satılması güzel. Özellikle kurban bayramı yurtdışı gurbetçilerin de gelmesiyle, çok daha artacaktır. Forma sponsoru ise formaya ayrıca bir güzellik katacağından satışları olumlu etkileyecektir.

banner441

banner472