Trabzonspor'da FIFA'lık olunan futbolcuların borçları ödendi

Ağaoğlu o borçların öndediğini açıkladı

Trabzonspor'da FIFA'lık olunan futbolcuların borçları ödendi

Advertisement Advertisement

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, geçmiş dönemlerden alacakları olan ve kulübü FIFA'ya şikayet eden yabancı futbolcuların tamamının borçlarının ödendiğini ve FIFA'ya giden bu dosyaların kaldırıldığını açıkladı.

Ağaoğlu, Medjani, Bosingwa, Suk ve Cardozo gibi futbolcuların alacakları nedeniyle oluşan borçların geçtiğimiz günlerde çekilen ve 8 yıla yayılan 80 Milyon TL'lik kredi ile karşılandığını söyledi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
PLANLA GÜNÜ KURTARMA GELECEĞE SIFIR
PLANLA GÜNÜ KURTARMA GELECEĞE SIFIR - 12 ay Önce

Başkanım kusura bakmayında sizinde herhalde paranız yok futbolcuların borcu ödenmiş ama 8 yıla 80 milyonluk kredi ile ödendi diyorsunuz borcları borç ile kapatarak ödüyoruz yani külüp borç yapmaya devamm ediyor..şuan sizin yaptığınız planlamada günü kurtarma planı geleceğe dönük planınız szinde yok anladığımkadarıyla..

BordoMavi
BordoMavi @PLANLA GÜNÜ KURTARMA GELECEĞE SIFIR - 12 ay Önce

var kardeş . trabzonsporun otelleri,madenleri,televizyon kanalları,ulaşım şirketleri boşunamı var . onlardan gelen parayla ödemiş işte. Allah aşkına ne gelirin var ki nerden ödeyecen heralde kredi alacan. paran olsun diyosan takımını kurup avrupaya gidersin. avrupaya gidince para da gelir reklam geliride sponsorlukta. böyle takıma kim sponsor olur

Tarık Selim
Tarık Selim @PLANLA GÜNÜ KURTARMA GELECEĞE SIFIR - 12 ay Önce

Yönetimin ellinci gününde zaten yeni projeler yapılmış, tamamına erdirilmiş ve gelir kaynakları sağlanmış olmalıydı değil mi?

TS sevdalisi
TS sevdalisi - 12 ay Önce

Ali abisi yardım etsin Türkiye bin en zenginlerinden

Kadir yilmaz
Kadir yilmaz - 12 ay Önce

Sayin baskan sanirim trabzon bu kfayla duzelmeyecek yine para sorunu cok futbolcularin alacagi kredi ile odenmis bu nasil istir para sizdede yok sanirim battik biz sanirim hersene ilk bese oynariz bu kafakarla gunu kurtar oyala olsun bitsin biz sampiyonluga on sene sonra oynariz her gelen oyalama yapar sizde yapin alistik artik trabzonspora yuklu para lazim yoksa kurtilamaz ve batar gercek bunlar bunu gorun artik

banner426

banner204