banner526

banner533

banner513

Trabzonspor'da çalışmalar başladı

Trabzonspor'da koronavirü sonrası antrenmanlar tekrar başladı.

Trabzonspor 04.05.2020, 19:25 04.05.2020, 21:10
Trabzonspor'da çalışmalar başladı

Trabzonspor'da Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle 45 gündür çalışmalarını teknik ekibin vermiş olduğu antrenman programı dahilinde evlerinde sürdüren oyuncular bugün itibariyle gruplar halinde çalışmalara başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu’nun hazırlamış olduğu Futbola Dönüş Öneri Protokolü’ndeki maddeler doğrultusunda birer saat aralıklarla 14.45’ten başlayarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelen oyuncular üç grup halinde ve 8 futbolcudan oluşacak şekilde birer saat arayla aerobik dayanıklılık koşuları gerçekleştirdi.

Tedavileri devam eden Yusuf Sarı ve Ahmet Canbaz’ın yanı sıra karantina süreci devam eden Alexander Sörloth anntrenmanda yer almadılar.

Trabonspor, yarın TFF Futbola Dönüş Öneri Protokolü’nde belirtilen esasları dikkate alarak yine gruplar halinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

Yorumlar (3)
Hamburgulu Bafralı 6 ay önce
Vira Bismillah Hayden uşaklar vurduğunuz goool olsun
Hasan 6 ay önce
Ülkede vaka sayısı birken " bu ortamda futbol oynanmaz diyenler" şimdi neden ısrarla oynamak istiyor üstelik İstanbulda. Puan sıralaması değişirse bu defa tescil istemelerine hiç şaşırmam. Ulan yıllarca yediniz hak yediniz doymadınız. Utanmaz herifler. İktidar da artık topu ortaya bırakıp çekilmeli ve adaleti sağlamalı. İnsan Allah'dan korkar bir az. Allah korusun tedbiri elden bırakırsak yine bu melun virüs yayılacak. Çocuklarımız okula gidemiyor. Adalet, adalet, adalet, üstünlerin değil hukukun üstünlüğü olsun bir defa olsun
bordo mavi 6 ay önce
sosyal mesafeli idman çok garip çok ilginç mantıklı mı değil mi anlam veremedim bu işe

Gelişmelerden Haberdar Olun

@