Trabzonspor'da asbaşkan acı gerçekleri böyle dile getirdi

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu tepki çeken Yıldırım Demirören ziyareti ile ilgili

Trabzonspor 15.05.2018, 09:04 15.05.2018, 09:27
Trabzonspor'da asbaşkan acı gerçekleri böyle dile getirdi

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimin TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyaret ederek forma hediye etmesi bir çok taraftarın tepkisine neden olmuştu. Konuyla ilgili olarak sosyal medyadan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'na sitem ve eleştirilerini ileten taraftarlara Hacısalihoğlu yanıt vererek bilgilendirirken acı gerçekleri de bir kez daha gözler önüne serdi.

Demirören ziyaretinin asıl amacının anlaşılmadığına vurgu yapan Asbaşkan Hacısalihoğlu kulübün durumunun zorda olduğunu belirtti. Hacısalihoğlu gelen eleştiri ve yorumlara " Bunu anlamak için mesela önce 975 Milyon borca, 120 Milyon yıllık gelire, transfer yasağına, bedelsiz giden oyunculara ve 175 haciz dosyasına daha dikkatli bakmak lazım... Dilerim, bu tarz tavırlar sonucu Trabzonspor'un maddi manevi batışını hep birlikte izlemeyiz. Yönetimin tek çabası buna, ama anlıyorum ki tüm gayretler beyhude..." şeklinde yanıt verdi.

Hacısalihoğlu ayrıca bir taraftarın "O forma Demirören'in şaibeli ve lekeli eline değmemeliydi" şeklindeki tepkisine ise " Haklisiniz da, siz Züğürt Ağa filmini seyrettiniz mi? Seyrederseniz asıl lekenin, şaibenin forma vermek degil,kupaların haciz edilmesi ,transfer yasağının gelmesi, oyuncularının bedelsiz gitmesi ya da sahaya çıkmamasının olduğunu, bunları önlemek olmadigını fark edeceksiniz." cevabını verdi.

Hacısalihoğlu ayrıca bir karahindiba çiçeğinin fotoğrafını paylaşarak "Durumumuz bu, anlayan yok" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'da asbaşkan  acı gerçekleri böyle dile getirdi

Trabzonspor'da asbaşkan  acı gerçekleri böyle dile getirdi

Trabzonspor'da asbaşkan  acı gerçekleri böyle dile getirdi

Trabzonspor'da asbaşkan acı gerçekleri böyle dile getirdi

Yorumlar (45)
Yusuf yıldız 3 yıl önce
Hepsi Hacıosmanoğlu ve Ustanın işleri Camiayı batırdı bu Akparti zihniyeti
yakup 3 yıl önce
akp karşıssındaki zihniyet ise bugünki TFF BAŞKANINI o koltuğa gelmesinde etkin rol oynadı.üstelik elindeki kupayı alarak.
Mehmet 3 yıl önce
Yazık gerçekten yazık ve yazıklar olsun.Şike sürecinde binlerce e mail attım.Hiç gitmediysen en az on kez şike eylemlerine katıldım ki bunlardan biri yurt dışı eylemi.Utanç verici.Senin kupanı vermemek için Tff'nin başına getirilmiş adamı ziyaret etmek kaşkol takmak utanç verici.Yazıklar olsun be.
doğan yıldız 3 yıl önce
çok kötü fotoğraf.insanın içini yakıyor.
halil 3 yıl önce
şikecileri koruyan adama %70 oy veren TS taraftarı bu fotoya niye kızıyor?????
Necmettin AYGÜN 3 yıl önce
Paranız yoksa niçin aday oldunuz?
gevelemenin bir anlamı yok. TS'de idarecilik yapmayı bazıları meslek haline getirmiş. yeri geldi mi dürüstlükten adaletten dem vurursunuz! taraftar doğru dedi: YD'nin eli o formaya değmemeliydi. dilenci misiniz arkadaş?
Tarık Selim 3 yıl önce
Hala aynı kafa, diğerlerinin parası vardı da ne oldu...
ersoy bektaş 3 yıl önce
madem bişeyleri düzeltemeyecektiniz neden geldiniz oraya
tahsin 3 yıl önce
önce ilkeli olacaksınız, insanlar sizi geçmişi konuşmanız diye değil birşeyler yapın diye getirdi, bunuda ilkeli ve Trabzonsporlu duruşuyla yapın, ilkesiz ve etik olmayan insanları ziyaretle bu işler olmaz
zeci 3 yıl önce
siz bu kafayla seneye korkarım Küme düşmemeye oynarız.YÖNETİME TALİP OLURKEN bu sıkıntıları bilmiyormuydunuz.Yazacak çok şey var ama biz yine çocuklarımıza Alikemal .Necati Efsaneleri anlatalım duralım.
ersoy bektaş 3 yıl önce
siz gibiler oldukca trabzon şampiyon falan olamaz.. seneye hangi istanbul takımı şampiyon olsun pazarlığınıda yapmışsınızdır siz sesiniz cıkmasın tarabzon u bu zor durumdan kurtarırız pazarlığı yapmıisınız kesin
Ali koc 3 yıl önce
Gelmeseydiniz o zaman içene makaraya bağlarımız Aralık'ta gidersiniz hadi eyvAllah yoksa neden geldiniz atan varmiydi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@