7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzonspor'da Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı!

Trabzonspor'un kupada karşılaşacağı Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı.

Trabzonspor 26.02.2022, 11:04
Trabzonspor'da Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı!

Trabzonspor'un Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finalinde 1 Mart 2022 Salı günü saat 20.30’da sahamızda oynayacağı Fraport Tav Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı son karar uyarınca, Medical Park Stadyumu’nun tam kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu devam etmektedir. İki doz aşı olan kişilerin son aşısının üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekmektedir. HES kodu kontrolü ise her şartta yapılacaktır.

Müsabakada kağıt bilgilet uygulaması da geçerli olacaktır.

Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir

VIP Platinum: 400 TL

VIP Gold: 200 TL

VIP Silver: 100 TL

Batı: 60 TL

Doğu: 50 TL

Fırtına: 35 TL

Kale Arkası: 25 TL

Passolig gişeleri, Passo uygulaması ve passo.com.tr’den satışa sunulan elektronik ve kağıt biletler, sadece Trabzonspor Passolig kartlarıyla satın alınabilecektir. Engelli biletleri ise Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişelerinden temin edilebilecektir.

Bilet alacak taraftarlarımızın aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir:

Bir taraftarımız farklı TC kimlik numaraları girerek en fazla 5 (beş) bilet alma hakkına sahiptir. Her taraftarımızın HES kodu olması zorunludur.

Taraftarlarımız müsabakaya girerken, müsabaka sırasında ve müsabaka sonrasında Covid-19 kapsamında alınan kurallara uymak zorundadır.

Tüm taraftarlarınızın maske takma zorunluluğu vardır.

Tüm taraftarlarımız sosyal mesafe kurallarına uygun hareket etmelidir.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu müsabakada, başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya girenler ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılacaktır. Bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanacaktır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı grubunda yer alan 16 yaş ve üzerindeki kişiler ise çift doz aşı ve 14 gün kuralını tamamladıktan sonra bilet alabileceklerdir.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz Covid-19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler. Aşı takviminin tamamlanmasını takip eden 180 günü doldurmuş olan kişilerin ise kombine veya bilet almak sureti ile karşılaşmalara girebilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. 180 günlük süreyi tamamlamış olmasına rağmen hatırlatma aşılarını olmayanların müsabakalara katılmaları mümkün olmayacaktır. 3. aşılarını veya daha sonraki aşılarını yaptırmış olan kişiler için 14 günlük bağışıklık süresi aranmayacaktır.

Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

Kapı açılış saatlerine Trabzon Emniyet Müdürlüğü karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı takdirde kapılar maçtan iki saat önce açılır.

HES kodu nasıl alınır? (TC Vatandaşları)

-HES uygulamasında ana sayfa açılır.

-HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

-HES KODU OLUŞTUR bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulur.

-"Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süre seçilir ve istenirse isim verilebilir.

-Oluşturulan HES kodu, bilet alımı sırasında, atama ekranında HES kodu alanına girilir, TC kimlik numarası ile eşleşme yapılır ve maç biletiniz tanımlanarak ödeme adımına geçilir.

HES kodu uygulamasını indiren taraftarlarımız, uygulama üzerinden hastalık ve aşı bilgilerini paylaşıma açmak zorundadırlar.

HES kodu nasıl alınır? (Diğer Ülke Vatandaşları)

-HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla pasaportta belirtilen uyruk, pasaport seri numarası, doğum yılı, soyadı yazıldıktan sonra 2023'e SMS gönderilerek HES kodu alınabilir.

-Ayrıca; yurtiçi GSM operatörlerinden herhangi birine ait numarası bulunmayan yabancı kişiler için pasaport bilgileri ile HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla uyruk, pasaport seri numarası, doğum yılı ve soyadı yazıldıktan sonra +90555 944 3821’e SMS göndererek HES Kodu alınabilir.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@