7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da 7 oyuncuya teklif!

Trabzonspor'un yıldızlarına teklif yağıyor.

Trabzonspor 16.05.2022, 21:27
Trabzonspor'da 7 oyuncuya teklif!

Trabzonspor, gelecek sezon için hem Süper Lig'i hem de Avrupa'yı taşıyabilecek bir kadro planlaması yaparken, diğer taraftan ise mevcut kadrosunda bulunan oyuncularına gelen transfer taleplerini değerlendiriyor.

7 isme teklif var

Karadeniz ekibinde Uğurcan Çakır, Abdulkadir Ömür, Hüseyin Türkmen, Hugo, Bakasetas, Djaniny ve Cornelius'a ciddi tekliflerin geldiği öğrenildi.

Özellikle söz konusu oyunculara devre arasında da benzer tekliflerin olduğu ancak Teknik Direktör Abdullah Avcı ve yönetimin bunu veto ettiği belirtildi.

Yönetim, gelen teklifleri değerlendirecek

Önümüzdeki sezonun planlamasını geçtiğimiz sezon olduğu gibi yeni sezon öncesinde aylar önce başlayan Karadeniz ekibi ilk planda takıma katacağı isimler üzerinde duruyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı ve izleme komitesi yönetime detaylı bir liste sunmuştu. Bu doğrultuda yoğun bir mesaiye giren yönetim kurulu, Spor Toto Süper Lig ve Avrupa'da yarışabilecek istikrarlı bir kadro için Avcı'nın elini güçlendirmek istiyor.


Yorumlar (4)
dertfg 1 ay önce
bu kadro misyonunu tamamladı. birkaç çekirdek oyuncuyu kadroda tutup 10 yılın takımı yapılmalı artık. yoksa başarısız oluruz. bakınız iispanya,italya, aalmanya...şampiyon olduktan sonraki turnuvalarda cok başarısız oldular..
Hakan 1 ay önce
Aynen katılıyorum. Çoğu oyuncu başarıya doydu ve mental yorgunluk var çekirdek kadro korunup ederini bulanda satılmalı yoksa çoğu elimizde kalır.
Kadir 1 ay önce
40 yıldır ulaşamadığımız şampiyonluğa şükürler olsun ulaştık, artık 2.aşama kulübün borç sarmalından bir an önce kurtulup kalıcı başarılara zemin hazırlanması olmalıdır. Bu nedenle mevcut kadroda yüksek bonservis getirisi olan oyuncular belden çıkarılarak kulübün geleceği garanti altına alınmalıdır.
ts 1 ay önce
ömür baka canini 3 ü banko satılmalı iyi paraya........

Gelişmelerden Haberdar Olun

@