Trabzonspor'da 3 futbolcuya kongre ertelemesi

Trabzonspor yönetimi Aralık kongresini bekliyor.

Trabzonspor'da 3 futbolcuya kongre ertelemesi

Trabzonspor Yönetimi devre arasında öncelikle iç transferi bitirmek istiyor. Sözleşmesi bitecek oyuncular ile ilgili Aralık kongresi öncesi insiyatif almak istemeyen yönetim, yeniden seçilmeleri halinde transfer görüşmelerine başlayacak.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek Rodallega, Mustafa Akbaş ve Kamil Ahmet ile masaya oturulacak. Trabzonspor'un bu 3 futbolcunun sözleşmelerini 2 yıl daha uzatmayı planladığı belirtildi. Devre arasından önce kongre yapılacak, ardından da 'Devam' edilirse bu futbolcularla masaya oturulacak ve imzalar atılacak..


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanedan aş
Hanedan aş - 5 gün Önce

Ahmet AĞAOĞLU nun karşısına kimse aday olarak çıkmamalı AĞAOĞLU ve ekibi devam etmeli Ahmet başkan farklı bir kişilik delikanlı adam her zaman destek olmalıyız başka TRABZONSPOR ve Başka Ahmet AĞAOĞLU yok

Taka61
Taka61 - 5 gün Önce

Trabzonspor agaoglu yönetiminde devam etmeli

Yusuf Babuz
Yusuf Babuz - 5 gün Önce

Rodallega ve Kamil Ahmet ile uzatılmalı ama Mustafa Akbaş ile kesinliklikle uzatılmamalı, alınan üç mağlubiyete Mustafa Akbaş var tesadüf olamaz.

Hakan
Hakan - 5 gün Önce

Akbaş kontratı uzatmayın zeki yavru gibi mac başı 20 bin lira bile fazla 2 lig takımları bile talip olmaz bi yeteneksize.

Gürhan Bahadır
Gürhan Bahadır - 5 gün Önce

Mustafa Akbaş mı ?

Güven
Güven - 4 gün Önce

Sakın ha aklınızdan bile geçirmeyin Mustafa Akbaşın sözleşmesini uzatmayı devre arasında gönderin defolup gitsin

Selcuk3461
Selcuk3461 - 4 gün Önce

Mustafa Akbasla sözleşme yenilemek Trabzonspora ihanettir. Oynadığı 4 maçta 3 mağlubiyet aldık. Yedek stoperimiz olsaydı simdi liderdik. Maçlara iyi bakın bu adam 3. Lig oyuncusu.

tscakir
tscakir - 4 gün Önce

rodellega haric digerleri cop..


banner426

banner421