7m

uzungöl yayla otel

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan bayram mesajı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu bayram mesajı yayınladı.

Trabzonspor 08.07.2022, 11:09 08.07.2022, 11:27
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan bayram mesajı!

Haber61 - Haber Servisi - Kurban Bayramı için Trabzonspor'dan Bayram Mesajı geldi.


Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzonspor internet sitesinde yayınlanan mesajında " Değerli Trabzonspor Ailesi, Pandemi mücadelesi içinde hasretle geçen bayramlardan sonra öncelikle tüm taraftarlarımıza daha güzel günlerde beraber olmanın saadetini diliyorum. Kurban Bayramı paylaşmanın, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin bayramıdır. Biz camia olarak bu değerleri çok iyi biliyoruz. Birbiri ardına gelen başarılarımızın kaynağında da yaratmış olduğumuz bu birliktelik duygusu yer almaktadır. Ben Trabzonspor’da büyüttüğümüz dayanışma ruhunun tüm ülkeye yayılmasını canı gönülden diliyorum. Sevdiklerinizle bir arada; sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz temennisi ile tüm camiamızın, taraftarlarımızın ve halkımızın Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Saygılarımla," ifadelerine yer verildi.


Yorumlar (3)
Eşref 1 ay önce
Trabzonsporun hatta Türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük başkanı.Batan kulubü şampiyon yaptı.Daha sezon başlarken şampiyon bellei.Lobisi dağ gibi.Para derdi hemen hiç olması.Yakın Ts Avrupada final oynar şampiyo da olabilir.Ts sayesinde dünya kulubü oldu.
Erdem 1 ay önce
Hepimizin Bayramı mübarek olsun. Transfer müsrifliği bu borçla bize yakışmaz. Borcumuz yüzünden 3 değil 5 düşünüp 1 almalıyız. Verim alınmayan futbolcuları ne yapıp edip kazanmalıyız. Biz fenev gibi olamayız zaten de olmamalıyız. Mesutu al oynatma hain ilan et, sat. Biz bu yolda değil, bitik adamları Burak gibi Sörloth gibi dirilten olmalıyız.
reflection 1 ay önce
yayın için teşekkürler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@