7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu'ndan özür beklemişler! Antalyaspor'dan açıklama

Antalyaspor'dan Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarına tepki geldi.

Trabzonspor 20.07.2022, 17:39
Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu'ndan özür beklemişler! Antalyaspor'dan açıklama

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun Trabzonspor resmi dergisinde kullandığı ifadelere karşın Antalyaspor cephesinden yanıt geldi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor resmi dergisinin Haziran-Temmuz sayısında, Antalyaspor ile oynanan maçta yaşanan anlar hakkında açıklamalarda bulundu. FT Antalyaspor Yönetim Kurulu, Ağaoğlu'nun kullandığı ifadelere yaptığı yazılı açıklamayla tepki gösterdi.
Kulüpten yapılan açıklama, "Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun Trabzonspor resmi dergisinin Haziran-Temmuz sayısında yaptığı açıklamayı hayret ve şaşkınlıkla okuduk. Açıklamada Sayın Ağaoğlu’nun, ‘Saha kenarında Antalyaspor hocası ortamı anlamsız bir şekilde gerdi. Bir final maçı olur anlarım ama seyirciyi tahrik edecek davranışların içinde bulunması beni ürküttü’ ifadeleri akla, mantığa ve gerçeğe tamamen aykırıdır" denildi.

"Teşekkür etmesi gerekenlerin bu iddiaları tamamen mesnetsizdir"

Maç sırasında yaşanan olaylarda özür dilemesi gereken tarafın Trabzonspor olduğunun vurgulandığı açıklamada, "30 Nisan 2022 tarihinde oynanan, bitmemiş olmasına rağmen binlerce seyircinin sahaya girerek teknik heyet ve oyuncularımızın can güvenliğinin tehlikeye atılması sonucu özür dilemesi gerekenlerin, aklıselim davranıp hakkımız olmasına rağmen sahadan çekilmeyerek asil bir duruş sergileyen kulübümüze, en başta Türk futbolunun marka değeri adına teşekkür etmesi gerekenlerin bu iddiaları tamamen mesnetsizdir" ifadeleri kullanıldı.

"Sayın başkanın bir özür ve teşekkürü hatırlamasını bekliyoruz"
Başkan Ağaoğlu'nun Antalyaspor futbol sorumlusu Nuri Şahin hakkında kullandığı ifadelere yer verilen açıklama, "Sayın Ağaoğlu’nun, açıklamasının devamında ‘Ondan sonra on dakika fazla bir şey hatırlamıyorum. On dakikalık kopukluk var bende’ ifadeleri aslında bir anlamda bizi doğrular niteliktedir. Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin’in sözde bir gerginlik oluşturduğunu, sözde seyirciyi tahrik ettiğini, kopukluk anında hatırlamayı başaran Sayın başkanın, bir özür ve teşekkürü de hatırlamasını bekliyoruz" sözleriyle devam etti.
"Ancak Sayın Ağaoğlu’nun, röportajın sonunda 'Taraftar olsaydım sahaya ben de atlardım' ifadelerini okuyunca çok fazla şey beklediğimizin de farkına vardık" denilen açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:
"Başkanımız Av. Aziz Çetin’in, taraftarının takımını sahiplenmesini tüm Türkiye’ye örnek gösterdiği Trabzonspor’u temsil eden Sayın Ağaoğlu’nun, efendi kişiliği, çalışkanlığı, saha içinde kalmaya özen gösteren ve futbol kamuoyunca takdir edilen Nuri Şahin’i bu tür bir töhmet altında bırakmasını asla kabul etmiyoruz.”


Yorumlar (16)
MerDeNoms 3 hafta önce
Mevzu kapanmış, sampiyon olduk bitti, gitti. Ne gerek var şimdi bu açıklamalara?
han 3 hafta önce
nuri şahin tam bir fırıldak
vfore 3 hafta önce
TS başkanının yapacağı açıklamalar kulübü herhangi bir şekilde bu türden ucuz tartışmalara sokmayacak seviyede yapmalı.
yilmaz 3 hafta önce
bazen çok konuşunca insan gereksiz saçmalar. antalya maçında antalya baskanı kaos çıkmasın diye takımı sahadan çekmeyip tekrar sahaya döndürmesine teşekkür etmek gerekiyordu. ama Agaoğlu gitmiş Nuri Şahinin hakemle tartışmasına eleştiri yapıyor. çekseydi takımı sahadan ne yapacaktık. hem hükmen mağlup hemde sonraki maç seyircisiz olacaktı. bazen ropartajlarda susmasını bilmek lazım. bizim baskan konuları lastik gibi uzatıp duruyor.
mardinli 3 hafta önce
erkekse çekseydi takımıda görseydik
İZLEYİCİ 3 hafta önce
kardeş, valla bi aklı başında sen varsın . yorumlara söyle bir baktım da insanların hiçbirinde sağduyu ve adalet kalmamış. doğru olun yav. adamlar haklı, aynısını bizim takım antalyada, yada istanbul 3 büyüklerin sahasında yaşasaydık aynı yorumları mı yapacaktınız ?
61 3 hafta önce
Sahaya girenler yüzünden TRABZONSPOR ceza yedi... Nuri ŞAHİN in tahrik edici davranışlarının cezası verildi mi... Kasıtlı olarak o şekilde davrandı... olay çıksın da hem ANTALYA HEM TRABZONSPOR puan silme cezası alsın da ŞİKEBAHÇE şampiyonluğa bir adım daha yaklaşsın... YEMEZLER AnTALYASPOR BAŞKANI pardon ALİ KOÇUN ADAMI YEMEZLER...
hk 3 hafta önce
gereksiz polemik.
Serkan 3 hafta önce
Neye teşekkür edecekti şikebahçe ye oynadığınıza mı ? Kimse oynadığınız futbola bir şey demiyor, saha kenarında ve saha içinde tahrik edecek hareketlerde bulunan oyuncularınızı teknik ekibinizi eleştiriyor. O kadar seyirci sahaya girecek oyuncunuza vuracak oyuncunda bir çizik dahi olmayacak . Ayrıca maç çıkışı kalecimiz darp edildi diye serzeniş de bulunanlar hala kendi kalecinizin sizi yalanladığını unutmuş konuşuyorsunuz. Sahaya çıkmasaydıkmış , yanlış anlama sonucu hakemin bitiş düdüğü çaldığını düşünen, yılların şampiyonluk birikimi patlak vermiş, bazı taraftarlar sahaya girmiş öyle bir anltım var ki sanki oyuncularınızı darp için girmişler gibi.
Allah büyüktür sizi hak ettiğiniz kümeye atacağımız maç olacak bir gün ama bu sene ama sonra illa böyle bir gün gelecek. O zaman gözünüzün yaşında bakmadan yAllah kümeye diye bağıracağız hep birlikte antalya maskesi altında ki şikebahçeliler sizi.
HADİ ORDAN 3 hafta önce
yahu antalya, etin ne butun ne ; tarihinde hiç bir başarısı olmayan takımdaki havalara bak,..Ha hahaha
sıradan vatandaş 3 hafta önce
Yoruma gerek yok herkes herşeyi gördü.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@