7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'a yeni Visca: Nemanja Jovic

Trabzonspor'a 19 yaşındaki genç yetenek Nemanja Jovic önerildi.

Trabzonspor 19.07.2022, 21:38
Trabzonspor'a yeni Visca: Nemanja Jovic

Trabzonspor'da scout ekibi, Diabate'nin transfer olduğu Partizan kulübünde forma giyen 19 yaşındaki sol kanat oyuncusu Nemanja Jovic'i izleyerek beğendi ve teknik direktör Abdullah Avcı'ya sundu.

Daha önce Edin Visca'yı da bu yaşlarda tespit ederek Türkiye'ye getiren tecrübeli çalıştırıcı, bir başka Bosna asıllı oyuncunun transferinin gerçekleşmesine sıcak baktığını söyledi.

Böyle bir ihtimal olduğunda ise Diabate transferinde sağlanan kolaylık nedeniyle Trabzonspor'a öncelik vereceklerini bildirdi.

Jovic, TFF'nin 14 yabancı oyuncu dışında artı üç olarak sunduğu kendi ülkesinin milli takımında en az 10 kez oynamış 21 yaş altı oyuncu kriterlerini de karşılıyor.

Trabzonspor'a yeni Visca: Nemanja Jovic

Trabzonspor'a yeni Visca: Nemanja Jovic


Yorumlar (3)
Erdem 4 hafta önce
Bize yeni Visca değil, yeni Hamsik lazım. Adam üst üstte maç oynamaktan sakat kaldı. Ama hepsinden önce şampiyonluk ilan edildikten sonra kalan 3 maç gençlere yer verilebilinirdi ama verilmedi bu sene mi verilecek, hiç sanmam....
cemal 4 hafta önce
sout ekıbı desek su coplerı onerenmı dıyabeteyı flavyo yu kotıtayı torasenıı bunlarmı sekıbın hıc bırı futbolun f sınden bıle anlamıyan yan gel osamnlardan kurulmus onun ıcınde nerde yaslı ısı bıtmıs adamvar aldırdılar takım yakında emektarlar takımı olcak alt yapıyada sanrm bu sout ekıvbı karısıyor demekı ondantopcu cıkmıyor
tor

l
ı
lerı
dolduruyorlar ben olsam fes
ederı

m soıut ekıbını hıc bır
ıse yaramayan yıyıcılerdbasak bısey degıller
doğan yıldız 4 hafta önce
bu sene eski visca dan da bir şey beklemeyin. hocanın visca yı oynatma ısrarı kötü olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@