7m


7m

hyundai

Trabzonspor'a yeni sponsor

Trabzonspor, Formül Plastik ve Metal Sanayi AŞ ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada törenin Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirildiği ifade edildi.

Trabzonspor 16.11.2019, 11:12
Trabzonspor'a yeni sponsor

Trabzonspor'un internet sitesinden yapılan açıklamada, kulüp ile Formül Plastik ve Metal Sanayi AŞ arasındaki sponsorluk anlaşması imza töreninin Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirildiği belirtildi.

Törene, Kulüp Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, yönetim kurulu üyesi Lokman Sadıklar ve Genel Müdür Sinan Zengin ile Formül Plastik ve Metal Sanayi AŞ'nin sahibi Haydar Şahin ile Satış Müdürü Fahri İnat'ın katıldığı aktarıldı.

Açıklamada, Sağıroğlu'nun imza töreninin ardından, sponsorluk anlaşmasının herkes için hayırlı olmasını dileyerek, Şahin'e forma hediye ettiği kaydedildi.


Yorumlar (4)
Çukurçayırlı 3 yıl önce
İçeriğinde ne var nereye sponsor oluyor tesislerdeki bilboardlara mı yoksa formada o da kendine yer bulacak mı ne kadar bir ücret veya neye karşılık yapılmış bir antlaşma detayları lütfen paylaşın..
nihat 3 yıl önce
Iyide bu firma bize hangi konuda sponsorluk yapacak,paraysa ne kadar plastik borumu yoksa,kamuoyunu neden bilgilendirmiyorsunuz.
Almanci 3 yıl önce
Bir yardim hatiri sayilir yapmis bizde ismini duyurup reklamini yaptik !
tsat 3 yıl önce
Formada çok yer var .birkaç sponsor daha ekleyip formanın madalyalarını artıralım.Güzel transferlerle .Şampiyonluk hasretini bitirelim.Tam 30 küsür yıl oldu.2011 i saymasak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@