Trabzonlu Sanatçı Kaptan Yılmaz'ın isyanı

Trabzonlu sanatçı Kaptan Yılmaz "Sanatçılar Trabzonspor'dan maddi katkı beklememeli"

Trabzonspor 11.09.2019, 11:06 11.09.2019, 11:12

Trabzon ve yöresinin tanınmış sanatçılarından Kaptan Yılmaz ‘’ Uzun zamandır aklıma takılmıştı’’ dedi. Haber61’e içini döktü.

Yaklaşık 30 yıldan beri, özellikle tüm Karadeniz Bölgesi’nde konserlerde, festivallerde, seçkin düğünlerde ve özel günlerde sahne alan Trabzonlu sanatçı kaptan Yılmaz ‘’Trabzonspor için yapılacak konserlere ve açılışlara  3-4 tane parça söyleyerek, destek verecek olan sanatçı, Trabzonspor’dan maddi bir katkı beklememeli’’dedi.

Her türlü müzik yapan, evli ve bir çocuk bası olan Kaptan Yılmaz, müzik piyasasında kolbastısı ‘’Gıdıkla beni’’ ve ’’ Armut dalda asılsın’’ parçalarıyla çıkış yaparken, parçalarının Trabzon’da yıkılan Avni Aker Stadyumun da yıllarca çalındığını ve yasa gereği ödeme zorunluluğundan bir kez telif hakkı aldığını ve ondan sonra Trabzonspor Kulübünden hiç bir maddi ödeme kabul etmediğini belirterek  ‘’ Trabzonspor un yapacağı hiçbir etkinlikten bir talebim olamaz ve Trabzonlu hiçbir sanatçının da olmaması lazım. Borcu olan kulübümüze bizde destek vermeliyiz. İstedikleri zaman biz hazırız’’ diye konuştu.

53 yaşındaki Kaptan Yılmaz mikrofonlarımıza özetle şunları söyledi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Kuzeyli 5 ay önce
İşte bu helal kaptan. Aç gözlülük yapmamak lazım
osman sönmez 5 ay önce
Teşekkürler kaptan kardeşim..inşAllah söyleminde TS muz kazançlı çıkar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@