7m

7m

hyundai

Şükrü Kuleyin'den Türkiye'ye hoşgörü çağrısı

Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Şükrü Kuleyin açıklamada bulundu

Trabzonspor 28.04.2022, 21:01 28.04.2022, 21:47
Şükrü Kuleyin'den Türkiye'ye hoşgörü çağrısı

Süper Lig'de Trabzonspor cumartesi günü sahasında Antalyaspor ile şampiyonluk maçına çıkacak. Karşılaşma öncesinde Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Şükrü Kuleyin bordo mavili taraftarlara çağrıda bulundu.

Kuleyin "Cumarttesi akşamı; Trabzon’daki toyumuz için yola çıkan ve çıkacak bende dahil tüm renktaşlarımıza kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum.. Çifte Bayramımız inşallah silahsız olur. Bu arada; Rakip takım taraftarlarını rencide etmeyecek şekilde, Trabzonsporlulara yakışır kutlama yapmamız dileği ile..! Tüm Türkiye’nin; Bu başarımıza ve yediden yetmişe takımına sevdalı camiamıza saygı duymasını rica ediyoruz.. Kusurumuz olursa sevincimizi abartırsak affola.. Çünkü çok emeğimiz çalındı çok hakkımız yendi.. Yıllardır; Filistin’de İsrail askerine taş atan çocuklara benzeyen bizim uşaklara, lütfen hoşgörülü ve anlayışlı olunuz. Milyonların oynayacağı horon ve kolbastımıza alkış tutunuz.. Sevincimize ortak olunuz.. Bütün renklere saygılıyız ama biz farklıyız.. Çünkü; “Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır” ifadelerini kullandı.

Kuleyin ayrıca Antalyaspor maçı sonunda şampiyonluk sevinciyle sahaya girilmemesini gerektiğini belirterek "Altay maçında kupa töreni seyircisiz olmasın" dedi.


Yorumlar (5)
Erdem 3 hafta önce
İnşAllah fenev yenilir Konya berabere kalır bizde Antalyayı da yener gönüllerin değil 2022 sezonun şampiyonu oluruz. Jimnastik kulübü maçımız da tekrar edilir de bu maçı da kazanmak nasip olursa artık daha ne isteyelim, bir de Türkiye Kupası inşAllah.
tolu 61 3 hafta önce
konya arada 12 puan var konyanin sansi kalmadi
Empati 3 hafta önce
Trabzon meydanına Fb bayrağını hoşgörü gösterilgiğigün Türkiye nin her yerinde Ts ye hoşgörü olur.
Erdem 3 hafta önce
Ya yarım fenevlisin yada tam. Eğer fenevli değilsen burada başka fenevliler kol geziyor, bari onlarla karışma. Çoğu kişinin fenevli cinconlu yani başka takımlı bir sürü arkadaşı vardır mutlaka. Hatta benim fenevli cinconlu arkadaşlarım buradaki Ömürü Uğurcan düşmanlarından fazla bizim alt yapı oyuncularımızı seviyor. Bu arada holigan zaten holigandır. Onun için önemli olan sadece kavgaya mazeret bulmaktır, takım sadece bahane.
COVANNİ 3 hafta önce
SEN DEDİĞİNE İNAIYORMUSUN BAŞKAN SAHAYA ATLAYIN DERSEN BELKİ TERS TEPER DİYECEM AMA YOK TEPMEZ. DUVAR ÖRSEN ATLARIZ ÇİN SEDDİ KURSAN YIKARIZ. BU ŞEHRİN YARISI BU KUPAYI HİÇ GÖRMEDİ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@