Sosa'ya sözleşme önerisi

Trabzonspor Sosa'ya yeni sözleşme önerecek.

Sosa'ya sözleşme önerisi
banner432

Trabzonspor, Sosa için de düğmeye basmaya hazırlanıyor. 1 yıl daha mukavelesi olan Arjantinli futbolcu konusunda çeşitli formüller masada.

Oyuncunun takıma yaptığı liderlikten hem başkan Ahmet Ağaoğlu hem de teknik direktör Ünal Karaman hayli memnun. Ancak bu noktada tek sorun oyuncunun aldığı ücret.

Yaklaşık 3.5 milyon Euro’luk bir maliyeti olan Sosa’ya önerilecek yeni mukavelede bu rakamda indirim istenecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 4 ay Önce

Takımda diğer 10 oyuncunun aldığı parayı Sosa tek başına alıyor. Bu sene yediğimiz bir çok gol Sosa'nın orta sahada kaptırdığı top sonrasında hızlı hücumdan yediğimiz goller. Abartmayın şu Sosa'yı. Murat Cem Akpınar, Abdülkadir Parmak, Onazi var o bölgede. İndirim yapmaz ise gönderin gitsin Sosa.

Muhibbi
Muhibbi @Ahmet - 4 ay Önce

Boş yapma

Tscan
Tscan - 4 ay Önce

Bazı oyuncular vardır özeldir akşamdan onlardan biri

yasin duran
yasin duran - 4 ay Önce

Tamam klas futbolcu çokta faydalı, ancak 3.500 000euro çok çok fazla en az 2.000 000 ye indirilmesi lazım

körmüsünüz
körmüsünüz - 4 ay Önce

hırsızlık, 29 bin oy 3 bine indi ya orada,körmüsünüz yahuuuuuuuuuuuuuu

şenol karaca
şenol karaca - 4 ay Önce

sosa kılas iyi olduğunda faydalı yanlız bi hastalığıvar yoruldumu hatalı pas adamlaçırma gereksiz faul maç maç sayarım yedirdiği golleri takıma daha iyisi lazım gönderilmesinde fayda var emin olun artı rodeaga bizim topcumuz sontraforumuz olamaz daha hızlı daha bitirici topsaklamayı bilen havatoplarında iyi olanından lazım kısacası 2 tane sağlam topu oyuna sokmayı bilen adam kaçırmayan pozisyon hatası yapmayan yantopları leblebi gibi toplayan iki stoper bir sağbek kamille olmaz bu iş boş topcu 2tane orta saha 1 tane 6 numara süpürücü seri sert ve çaldığı topları olumlu kullanan birtanede 8 numara oynayan kaliteli ve geç adam 1 tanede az önce anlattığım gibi bir santrafor ala bilirsek iyi bir takım oluruz diyorum eğer ünal hoca fener maçında yaptığı gibi yusufu apdüşü alıp amiri ve ekubanı oyuna sokmazsa bu konuda çok hata yapıyor değişiklik zamanlaması ve adam seçimi kesinlikle yanlış ünal hoca oyun önünde oynanıyor aksayan yer belli oraya müdale edeceğin yerde macera arıyorsun neden? artı batuhan diye bir 6 numara var yedekte sakatlar cezalılar maç akışında sıkor korumalar oldu sen bu adamı hiç kullanmadın güven miyorsan neden kadroda yeterli değilse neden göndermiyorsun benim fikri şu arkadaşlar mecbur olmasaydı gençleri oynatma ihtimali bile yoktu sadece bunı o seçmedi şartlar mecburetti ünal hocayı hatırlayın 2 ci yarı ilk maç başak şehir istanbulda galatasaray macı birisinde amiri ön liberoda yani 6 numarada birisinde yaya toure nede abdullah parmak demem oki ben inanmadım cesaret değil mecburiyet saygılar