banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Sosa için Arjantin'den flaş açıklama: Dönmek istiyor

Trabzonspor ile henüz yeni sözleşme imzalamayan Sosa için Arjantin ekibi Estudiantes'den hemen her gün yeni bir açıklama geliyor.

Trabzonspor 20.05.2020, 15:52
Sosa için Arjantin'den flaş açıklama: Dönmek istiyor

Trabzonspor'da kaptan Jose Sosa ile yeni sözleşmenin imzalanacağı söylense de henüz resmi bir adım atılmaması Arjantin ekibi Estudiantes'in iştahını kabartıyor.

Başkanından teknik direktörüne ve futbolcusuna kadar bir çok isim Sosa'nın yeniden Estudiantes'e dönmesi için baskı yaparken bu kez  Cielosports'a konuşan Estudiantes'in yöneticisi Agustin Alayes, Sosa'nın transferinin bir düş olmadığını söyledi.

Alayes "Sosa artık ülkesine dönmek istiyor ve Estudiantes de onun kalbinde büyük bir yere sahip. Bence yeniden burada oynamak istiyor." ifadelerini kullandı.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Ts_61 4 ay önce
Zaten kalmak isteseydi çoktan imzalamış olurdu. Altı ay oldu, ker gün aynı hikayeler. Bıktirdi bu konu !
Jasan 4 ay önce
Sorun şu ki sağbek, solbek ve maestro Sosa takımın dinamoları ın sözleşmeleri bitmiş. Şampiyonluk yolunda bu oyuncuların kafaları sahada olur mu? Korona salgınında kendilerini sahaya veremezseler bu yılda şampiyonluk gider diye ödüm kopuyor. Her maç öncesi tıpkı Ağaoğlu gibi oluyup üflüyorum. İnşAllah yeni bir hayal kırıklığı yaşamayız
Alp 4 ay önce
Yönetim artık kabak tadı verdiniz.Şu adamı kaçırmayın.Verin kardeşim istediği parayı çingenelik yapmayın.Bu kalitede bir adamı başka yerden almaya kalksanız bonservisi 10 milyon dolar eder.
Hüseyin 4 ay önce
Gidecekse bırakın gitsin, başka adam mı yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@