Sosa'dan sözleşme açıklaması!

Trabzonspor ile mukavelesi sezon sonunda bitecek olan Jose Sosa, “Şu anda sadece şampiyonluğa odaklandım. Zaten o kupayı kaldırınca şehir bizi bağrına basar” dedi

Trabzonspor 18.03.2020, 08:40
Sosa'dan sözleşme açıklaması!

Menajerler aracılığıyla kendisine gelen teklifleri geri çeviren Jose Sosa, sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olmasını da fazla düşünmediğini vurguladı.

Bu konuyu şimdilik konuşmak istemediğini dile getiren 34 yaşındaki futbolcu, "Şu an için tek hedefim o kupayı kaldırmak. Zaten şampiyon olursak bu şehir bizi bağrına basacaktır" diye konuştu.

Takım arkadaşlarıyla sık sık görüşmelerde bulunan Sosa, önümüzdeki sekiz maçlık süreçte, daha hırslı ve inançlı olmaları, daha fazla kenetlenmeleri gerektiğini vurguladı. Abdülkadir Ömür de Sosa için "Hem saha içinde hem de dışındaki tutumuyla bize çok iyi bir rol model oluyor ve şampiyonluğu gerçekten çok istiyor" ifadelerini kullandı. (Sabah)

Yorumlar (12)
İsiyin 11 ay önce
yardımcı antrenörlük teklif edilsin. eğer bunu dediyse bu adam hakikaten büyük futbolcu... bundan sonraki iş oyuncuların psikolojik durumu ile de alakalı. oyuncularla yanlızca antreman değil motive edici konuşmalarda yapılmalı. maçlar da seyircisiz ancak bunun etkisi olur. virüs konusuna insan ister istemez takılır Mikel olayı var. Türkiye'de durum Çin, İran, İtalya'daki gibi değil. biz bir aileyiz diyerek oyuncuların futbola odaklanması sağlanmalı.Ve arkadaşlar sosyal medyanın gücü var oyunculara twitter instagram üzerinden destek mesajları atın.artık dönemeçteyiz.. Göztepe maçı sonrası ligler belki ertelenir kayıpsız geçilmeli.
CeyEr161 11 ay önce
Bastan yardimcilik sonra teknik direktörlük bile olabilir. Fakat cocuklari büydükce artik cocuklarin okulundan dolayi kalir mi ondan süpheliyim. Hüseyin azimli ve özverili olabilir fakat kapasitesi futbolculugunda oldu gibi sinirlidir. Sosa'ya ileride teknik direktörlük gercekten yakisir. Adam futbol oynamak ne oldugunu iyi bilen biri
ibraam 11 ay önce
kaptanlık bir insana bu kadarmı yakışır ya.. biz ne insanlara kaptanlık verdik, formayı yere serenmi arasın. çalışmadığı günlerin parasını alıp rizeye gidenmi..
Mustafa 11 ay önce
Sahada tüm gücüyle mücadele eden futbolcularla yola devam etmeliyiz,sosada bunlardan bir tanesi.
Ts_61 11 ay önce
Büyük Kaptan işte bu!
Kemal SAKA 11 ay önce
O bir yaşayan efsane. Mükemmel bir baba, eş, kaptan, futbolcu, şahsiyet, rehber vs. vs. Saymakla bitmiyor. Kızlarını sahada görmeye ve onlarla oynadığını görmeye bayılıyorum.
yasar 11 ay önce
yeni sözleşme yakışır kaptana
Hasan 11 ay önce
Bu saatten sonra taktik, teknik hikaye futbolcuların istemesi lazım.
Salih 6107 11 ay önce
Aklıma bir şey geliyor, acaba toplumla paylaşsam mı? Sayın Ağaoğlu’na tavsiye ediyorum, Sosa’ya yardımcı antrenörlük teklifi yapılsa, hem de futbolcu olarak oynarken nasıl olur. Ancak Ağaoğlu bunu düşünmüş, kotarmıştır çoktan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@